Kızların erkekleri ilişkilerde süründürme taktikleri nelerdir?

mesela erkek arkadaşınız bir hata yaptı cezasını çeksin diye süründürdüğünüz olur mu?

erkekler sizde başınıza gelen deneyimleriniz var mı yazın biz de kendi çapımızda dayanışma yapalım :D

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Süründürmekte ne kelime, yaşadığını bile anlayamaz. Hani ben ağlamam ben ağlamam erkekler ağlamaz diyen mahluklarin karşımda karı gibi köpek gibi salyalarini çekip ağladığını bile gördüm. Taktik uyguladığım falan yok. Bu islere birde taktik uygulaması düşünemem. Huyum bu sadece.

0|1
    0|0
  • Çok süründürmüşlüğüm oldu :) Masada yemek esnasında bırakıp onu masadan kalktığım oldu hiç bilmediği bir yerde yalnız bıraktım onu mesela :D:D Tabi bunları eski sevgilime yapmıştım şimdi bir tane olsa da yine yapsam :)

0|1
    0|0
  • mecbur kalmadıkça konuşmama eylemi sesizlik ve soğuk davranma ve yatakta sırtımı dönüp buz gibi yatmam ve yaklaşmasını engellemem :) bunlar epeyce işe yarıyor muhtemel ertesi gün eve çiçek veya hediye ile gelir...

0|1
    0|0
  • Ask konusunda şanssız olduğum için valla kisa cevapliyacagim.

. Zaten səni sevəni süründürmek istiyorsan umurrsamiyormus gibi yapın ama herseye cok dillatli olun her söylədigini aklinizda tutun :)))

0|1
    0|0
  • evet.süründürmekte üstüme yoktur..aslında umursayıp da umursamıyormuş gibi davranmakta üstüme yoktur..ilgilenmem o kadar

0|1
    0|0
  • evet aslında biraz soğuk davranmak umursamıyormuş gibi yapmak yetiyo bir kaç güne patlama yaşanıyo

0|1
    0|0
  • Bence kızlı erkekli başlık açmamak gerek çk tehlikeli.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• önce erkekleri süründürler sonra erkeklerin altında sürünürler oyüzden fazla takmıyıcan ve sonuca bakıcan arkadaş :)

1|1
    0|0
  • En sevdiğim şey kanka ayakkabısının tekini alır kaçarım seke seke gelir,telefonu kapar ona buna mesaj atar arkamdan koştururum bunlar çocuksu olanlardı peşinde koşup koşup kendime aşık edip sonra peşimden koştururum yatakta çıldırıp bir şey yapmam deli olurlar şimdilik bunlar geldi

0|1
    0|0
  • aşık etmek olabilirmi :)

0|1
    0|0
  • Bi köprü var onu geçtikten sonra umursadığın sürece süründürür, çok yüz vermeyeceksin, aniden sürprizler yapıp gönlünü alacaksın, içlerinin yağını eriten erkek modeli.

Kısaca kopruyu geç teli sessize al akşam git mükafatını al :-)

0|1
    0|0
  • Onun kurtulma taktiği var ama burda söyleyemem

0|1
    0|0
  • tek yolu aşık etmek.

0|1
    0|0
Yükleniyor...