Sizce nasıl bir fikir?

Arkadaşlar sevgilimde 1.5 senedir birlikteyiz ve doğum gününe 1 ay kaldı ben şöyle bir şey yapayım diyorum. Onun numarasını 20 25 arkadaşıma vereyim. Mesaj atsınlar ona mesajda şöyle yazsın.''Mislina seni çok seviyor, doğum günün kutlu olsun nice senelere'' yazsınlar. 2.side onun arkadaşlarını falan toplayayım onlar bir kafeye gitsinler. Erkek arkadaşımı oraya götüreyim onları orada görsün şaşırsın falan. Sizce nasıl? Beğenmediyseniz önerileriniz nelerdir?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben de sokak röportajı yapıp bugünün önemi nedir? diye sorcaktım.Cevap verenler x kşinin doğumgünü diyceklerdi.En son bana sorcaklardı bugünün önemi nedir? diye.Bende bilmiyorum diycektim.Böyle bir şey düşünmştüm aldattı doğumgünü gelmeden önce.. oturdum evde çekirdek yedim asfasdasf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Abartma. Erkekler bartılı doğumgünü kutlamalarından hoşlanmazlar.

0|0
    0|0
  • güzel hoş bir fikir

0|0
    0|0
  • Bitersin o anda. O ne öyle yok bide tv ye reklam ver. Sade bir kutlama sadece ikiniz. Bunu ister erkekler emin ol.

0|0
    0|0
  • Çok klişe.. Erkek arkadaşlarına söyle halısaha tutsunlar siz de unutmuş gibi yapın sonra maçın ortasında dalın pasta ile sahaya :)

0|1
    0|0
  • bu ve benzeri sürprizler artık kaşeleşti.gelen giden şıkıdak şıkıdak aynı kaşe..kendinden, özünden birşeyler vermeyi denesen 1000 yıl kalıcı olursun...

0|0
    0|0
  • Bunun bir aralar videolari meşhurdu yok bu seni seviyor diye simitçiye bakkala söyletip kesit kesit yapmışlardi birakin bunları arkadaşım seviyorsan git kendin söyle.

0|0
    0|0
  • harry potterdaki gibi mektup yağdır eve

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence herkesin söylemesindense kendin her güne bir video çek onun için onu sevdiğini onu anlatan özel bir video o daha etkileyeci erkekler sevmez hem öyle şeyleri ;)

0|0
    0|0
  • O mesaj fikrini yapma.

0|0
    0|0
  • Ben olsam sevgılımle sadece ıkımıze ayırırdım ogunu. Daha özel.

0|0
    0|0
  • Klas işte herkes birilerine söyletiyor bence kendinize özgü birşey olsun araya kimseyi katma derim

0|0
    0|0
  • al bir hediye olsun btsin tatlım ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...