Homofobik oldum artık. İğreniyorum. Sizin de başınıza geliyor mu bu gibi şeyler?

O kadar çok askıntı olan gaylerle karşılaşıyorum ki paranoyak oldum artık. Üniversite yıllarında otobüste alenen poposunu dayayanları mı anlatayım; yurtdışında pisuvarda işerken önümdekine bakmaya çalışanını mı, şeyiyle oynayanını mı anlatayım. Gittiğim psikologun sapık çıkmasını mı anlatayım. En son dün, bir fuarda iş toplantısında bir yabancı asıldı. Gerçek anlamda midem bulandı! Tuvalete gittim kusamadım. Berber omuzlarıma masaj yapmaya kalksa iğreniyorum; izin vermiyorum. Artık o raddeye geldim. Ne kadar meraklısı varmış arkadaş! Bazen kadınlardan da bu gibi davranışlar gördüğüm oluyor ama problem olmuyor. Çünkü, karşı cins. Erkek doktora bile gitmiyorum artık. O derece. Kazara olur ya! bir erkeğin eli (el sıkışma haricinde) elime dokunsa sanki toz bulaşan elbisenizi çırparsınız ya! Elimi çırpıyorum artık! Siliyorum. Yıkadığımı hatırlıyorum. Bu kadar yaygın mı bu merak? Yoksa sadece benim mi başıma geliyor?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• eskiden bu gibi durumlar daha gizliydi fakat artık gizliilik oldukça azaldı arkadaşımın ev arkadaşı gay miş bu son bir kaç yılda eve getirdiklerinin haddi hesabı yokmuş arkadaşım (erkek) epey bu durumdan rahatsız kendini güvende hissetmiyor oda kapısını kitleyip yatıyor o derece :)

0|0
    0|0
    • Çekinme durumu ortadan kalkıyor diyorsun ama karşı cinse asılmak tamam da kendi cinsine asılırken bir düşünmeleri lazım.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanırım sende onları çeken bir yan var. O yanı bul ve yok et.Sorun çözülür:)

0|0
    0|0
    • Birine daha rastlasam soracağım artık.

• Yıllardır psikiyatriste gitmedim. Bu olayım psikiyatriste gidecek kadar değil ama herhangi bir sebeple psikiyatriste gidecek olsam kesin kadın psikiyatriste giderim. Aslında belki gitmeliyim. Metroda falan bir erkeğe temas etmeyeyim diye bazen sekiz çiziyorum. Her zaman değil nedense! Allah göstermesin ürolojiye gitmem gerekirse asla erkek doktora gidemem. Mümkün değil. Kadın doktor da bulamam. Ne yaparım bilmem. Kadın doktor bulsam ona giderdim. İlginç ama öyle :) Kendi halime gülüyorum artık.

• takındı halini almış sendeki bence gitmelisin.Davranış bozukluğudur.

Erkekler Ne Diyor 1

• son 5 senede gaylerin ilgisi arttı.Kendilerini deşifre edebiliyorlar.Gay değilim fakat özgürce yaşayan insanlar gördükçe seviniyorum

0|0
    0|0
    • Kimsenin tercihine karışmam ve tercihinden dolayı kınamam ama bu kadar da rahatlık olmaz ki!

• olur olur... olması lazım ki yarın öbürgün biz de bu çemçük tipimizle güzel kızlara rahat rahat açılabilelim

• Alışacağız heralde! İyi de! Hadi asılıyorsun. İçinden gelen dürtü diyoruz. Demeye çalışıyoruz en azından. Kınamak istemiyorum. Elinde değil herifin demek ki! Temas memas olayına girilmese bari. Çok eskiden otobüste yaşadım bu olayı ve o noktadan sonra bu iğrenti başladı zaten. Yoksa! normal karşılar geçerdim.

Yükleniyor...