Şimdi siz olsanız ne yaprsınız

cuma günü aynı iş yerinde çalıştığımız inşaat teknikeri bayan bir arkadaş izin istedi annem hasta acil gitmem gerekiyor falan dedi ertesi günde gelmedi işe bu gün geldi işe nasıl oldu annen falan dedim sabah iyi falan dedi.. az öncede kahve almak için mutfağa giderken diğer kızlara erkek arkdaşımla gezdik 3 gün dedi bende bunu duydum... şimdi siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• ilk önce oturur konuşurum olayı bildiğimi iş yeri izinlerini bu şekilde kullanmaması gerektiğini şayet izin alacaksada gerçek nedenini söylemesi gerektiğini söylerim.Fakat anlattığın karakter bundan anlayacak bir tipe benzemiyor o yüzden olayı bildiğime dair bir uyarı cümlesi kullanır onunda benim bildiğimi bilmesini sağlardım.Sonrasında ise gerçekten önemli bir durum olduğunu bilmediğim takdirde izin vermem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hadi yalan sölüyosun bari dikkat et ya da yalan konusuyorsun anneni ne diye karistiriyorsun icine bence iyi bir cezayi haketmis bence biraz korkutunki bidaha böle biseye cesaret etmesin

0|0
    0|0
    • aynen öyle zaten şirkette herkes bir birinin kuyusunu kazıyor illakı duyulacak sen nıye anlatıyorsun ne güzel yakalanmadan geçirmşsin 3 günü ılla nıye gelıpte anlatıyorsun demi

• anasına bir şey olcak diye de korkmuyor cesarete bak.Bu tip yalanlar insanın başına gelir.Çağır yanına duyduklarını anlat bir daha bir daha izin istediğinde nasıl güvenip izin vercem sana de.

0|0
    0|0
    • kusurunu da yüzüne vurmak istemiyorum şimdi ... ama allah buyuk bir gün işi olduğunda bunu hatırlatırım kendısıne

• biraz sonra şantıyeye gideceğiz o ara söyleyim o zaman durduk yere bütün güvenımı kırdı ya ...

• evet hata etmiş:(

• birdaha ki izin aldığında inanmam...

0|0
    0|0
    • bende daha izin vermeyi düşünmüyorum zaten ailenden biri ilgilensin diyeceğim

• ben olsam sevgılınle 3 gun nasıl gectı derım ve sımdı daha uzun zaman gecırmen ıcın senı burdan suruyorum deseydın:)

0|0
    0|0
    • işten atma yetkim yok sadece bir üstte bildire bılırım :)) ama ımanda bulundum ya

• aynen düşmemek için elımden gelenı yapacağım

• ıyı hadı bakalım

• Kovardim onu isten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkek adam laf dinler mi

Hiç birşey yapmam duymazlıktan gelirim...

0|0
    1|0
    • Soruyo okusaydın laf dinlemediğimi anlardın

• Bende onu diyorum ne diyeceksin kulak misafiri oldum mu? Boşver o senden çok şey bildiğini sansin gün gelir hatırlatırsın. Kozları zor gunlere sakla...

Yükleniyor...