Demir ve çinko hapı kullanıp saçlarının daha sağlıklı ve tekrar saç çıktığını gören var mı?

Demir ve çinko hapı kullanıp saçlarının daha sağlıklı ve tekrar saç çıktığını gören var mı?

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sac proteın yapıdadır.reklam amacıyle oyle denıyor olabılır.demır ve cınko hapıyla kansızlıga, sıvılcelere cozum bulunur herhalde.bence hapla sac cıkmaz.beslenmende yeterlı proteıne yer verırsen var olan saclar daha guclu olur.yenıden sac cıkması ıcın sac ekımı yaptırmalısın.reklam tuzagına dusme

1|0
    0|0
    • ben perfectil kullanarak tekrar saç çıktığını gördüm . ama o ilaç pahalı biraz . bende o ilacın içindeki önemli ana maddeleri aldım öyle kullanıyorum .

• Sodayla maden suyu farklı seylerdır.ona dıkkat et.uzerınde maden suyu yazanları al.senın gunluk alman gereken cınko ve demırı karsılamaz ama.sen yıne de arastır.mesela 50 gr ıspanakda kac mg demır var? Gıbı...

• maden suyu işte . ağız alışkanlığı olmuş soda diyoruz hep ..

Kızlar Ne Diyor 2

• kansızlığımdan dolayı demir kullandım ama saçlarıma bir etkisi olmadı. dökülüyorlardı, kendi yöntemim maskelerle durdurdum dökülmeyi. ilaçlarım sadece kanımı dengeledi.

0|0
    0|0
  • saçlara faydalı ama feci kilo aldırıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• demir çelik fabrikası mı işletiyorsunuz yahu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...