Siz hiç "bu çocukla arkadaşlık kurmayacaksın" denilen çocuk oldunuz mu?

8-9 yaşındayken bir grup çocuk marketlerden hırsızlık yapardık. Çocuk ne çalar? Sakız, çikolata, şeker... Hoş, ne kadar pahalı bir ürün çalarsan o ortamda o kadar çok itibarın olurdu. Ben çok ilginç ürünler çalardım ve hatta bir gün kasiyerin önündeki raftan sigara çalmayı başarmıştım. Dolayısıyla grup lideri statüsüne hak kazanmıştım...

Bir gün yine yardımcımla iş başındayız, bu salak çikolata çalarken yakalandı. Beni de yaktı doğal olarak. Olay yerine babası geldi. Önce onu sonra beni bir güzel dövdü. Babası onu "bir daha bu çocukla arkadaşlık kurmayacaksın!" şeklinde sesini yükselterek azarladı ve gittiler. O günden sonra çocuk benimle arkadaşlığını bitirmişti.

Siz hiç "bu çocukla arkadaşlık kurmayacaksın" denilen çocuk oldunuz mu?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Oldum. Bebeklik arkadaşımın babası demişti. Bizi uzun süre görüştürmedi, sebebi de yoktu, öyle diyordu. Zaten ortaokula gidiyorduk o zaman. Lisede okullar ayrılınca sorun kalmadı babası için, rahata erdi.

0|0
    0|0
    • Ben sana kötü çocuk mu dedim sayın bayan ? Nedendir bu hunharca tepki :s Kötü çocuk seni :s

• Est niye abartıyım , buradaki herkes bunu ifade edebilir eminim :))

• Töbe laf sokmak için dediysem eğer , konuşalım beklerim .

Kızlar Ne Diyor 4

• bildiğim kadarıyla hayır olmadım :D :D ama bende arkadaşlarımla inşaatlardan demirler çiviler çalardım sonra gidip demirciye satardım :D

0|0
    0|0
  • Olmadım ama ben de bikere sakiz calmistim :)))) 6' yasim flan vardi :)) kötü birsey abim agzimda sakiz olunca sordu nerden aldin diye...anladi gitti kəndi birikmis kurusunu verdi o zaman onunda 8 yaşı felan vardı s imdi cok utniyorum ama cocukluk yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • Evet oldum , hep kötü çoçuktum ben aslında , ama annemler beni hep iyi bilirlerdi , ve o kötü fikirlerin hep onlardan çıktıgını düşenen ailem vardı (:

0|0
    0|0
  • Diyen olduda dinleyen olmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Başarılı ve efendi olarak bilinirim etrafımda . Bu yüzden hiç olumsuz tepkiler almadım . Aksine çocuklarının benim yanımda olduğunu bildiklerinde içleri rahat ederdi. Hatta iki tane arkadaşımın annesi beni çok sevdiğinden yeni doğan çocuklarına İsmimi vermişlerdi.

0|0
    0|0
    • Allah Allah... Ne yani ben de gayet başarılı biliniyorum, çok da hanım hanımcığım. Ama arkadaşımın babası kafayı benimle bozmuş, kız kısmı evde oturur deyip duruyordu, o yobazsa ben napim arkadaşım?

• Yok öyle bir şey, tamam abartma :) Duyan da bir şey sanacak.

• Hep bir laf sokma... Neyse özelde konuşuruz bunu.

• Tam tersi. "Bu çocukla arkadaşlık kuracaksın" denilen bir çocuk olmuştum. Bu durumdan da nefret ederdim. Sonunda zıvanadan çıktım.

0|0
    0|0
  • Küçükken içine kapanıktım o yüzden pek arkadaşım yoktu zaten sonra bir açıldım tam açıldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...