Bugün doğumgünüm ve ben işten ayrıldım:(((

çok üzgünüm ama kendim istedim. sigortalı bir iş için bıraktım dürüst olayım 15 gün önce söyleyim dedim ama onlar bana artık gelme dedi aklın o işte olur dedi. siz ne yapardınız bu durumda? anladım ki biraz kalleş olmak gerekiyormuş:(

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• iş hayatı acımasızdır :) bişey olmaz bundan sora davranışlarını kontrol et..

1|0
    0|0
    • gerçekten yeni anladım

• ee ozaman sen kaşınıyosun..hayat acımasız..ya güçlü olcan ya da böyle ezilip durcan..doğum gününde kutlu olsun

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 11

• yeni yasınızda sizi mutlu edecek yenılıkler peşinizden gelsin,yeni işinizde hayırlı olsun,sız 15 gun once haber verıp su tarıhte ayrılacagım bılgınız olsun dedıyseniz o tarıhe kadar maas almaya hakkınız var...

1|0
    0|0
    • evet dedim aybaşında ayrılcam diye ama onlar bana yolu gösterdi. sonuçta sigortalı değildim

• şikayet edın,sahıdınız varsa cezasını cekerler

• nerden olcak şahidim kamera bile yoktu evde. Allah şahidim

• Doğum gününde niye ayrıldn ki

1|0
    0|0
    • öyle denk geldi

• Saglık olsun sana da tecrübe olur dikkatli olman adına ama sigortalı işlerde bazı yükümlülükler var tabi karşılıklı

• sen doğru olanı yapmışsın işvereneın kalleşlık yapmış dıye butun ısverenler kallstır demek yanlış denk gelmiş aynı gune ama her ıset bı hayır vardır bugun senın guun kendını bıraz sımartmalısın zaten iş bulmuşsun sıkıntı yapmaya değmez hadı bugun kendın eğlendır ve ayrıca doğum gunun kutlu ve mutlu olsun keşke dediğin butun güzzellıkler senınle olsun (:

1|0
    0|0
    • beni duygulandırdın teşekkür ederim

• tamam tamam teşekkür ederim:)

• (: hadı mutlu gunler ıyıkı doğdun...

• sigortasız çalıştırmak suç şikayet edebilirsin sana işi hemen bırak diyorsa 15 günlük maaşınıda ödemesi gerekir.

1|0
    0|0
    • öyle ama çocuk bakım işi bu nasıl yaparım ki

• ben yapamam öyle şey

• bu sana kalmış o zaman neyi soruyorsun

• mutlu yıllar

1|0
    0|0
  • hayırlı olsun yeni işin. 15 gün dinlen.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim kabul ederlerse hemen başlıycam

• aklın o işte olur derken? hangi işi kasteddiler.? birde kanunen seni sigortasız çalıştıramazlarki. çalıştığın yerde güvenlik kamerası vs varmı?

1|0
    0|0
    • yeni iş için dediler. çocuk bakım işi idi. kamera yok

• evet kafama koyarsam yaparım Allahın izniyle

• böyle düşünmek en güzeli. yolunuz açık olur inş.

• boşver ya kafan rahat o 15 gün nasıl geçeceğini dşünecektın mahçup olacaktın ama şimdi hiç umrunda olmayacak

1|0
    0|0
  • bak rahatına bea iş bulmuşsun sonuçta

1|0
    0|0
    • ben çok üzülürüm bu durumlara çünkü dürüst biriyim arkadan iş çevirmem

• utanmıyorum ama neden dürüst olan kaybediyor ona üzülüyorum

• üzülme boşver

• Zaten hep iyiler kaybediyor şu fani dünyada :(8(( :D

1|0
    0|0
  • umarım duun guze gecmıstır (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nice mutlu yıllara. belki de senin için hayırlısı budur. ama gene de herşeyin hayırlısı. sıkma canını...

1|0
    0|0
  • hellen sen misin yoksa kuzucumm ^^

1|0
    0|0
  • happy birthday...

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun. Artık iş işten geçmiş.

1|0
    0|0
  • Doğum gününüz kutlu olsun. İyi yapmışsınız, takılmayın bu konuya artık. Hatta hazır iş de yok, gidin rahat rahat doğum gününüzü kutlayın :) Bir dahaki sefere de aynı şeyi yapmazsınız ;)

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim. kutladık haftasonu ailemle zaten çok güzel bir doğumgünü yaptılar bana 40 yaş için:))

• Ohh ne güzel, ne mutlu size :) Ben de ailemle o yaşlarımı kutlarım inşallah. Allah mutluluğunuzu daim etsin.

• amin inşallah

Yükleniyor...