23 yaşındayım ve hiç ilişkim olmadı. Girişimlerim de başarısız oldu, sizce ne yapmalıyım?

lisede de üniversitede de hoşlandığım kızlar oldu ama kimisine gidip teklif edemedim ettiklerim de kabul etmedi herhalde ömür boyu yalnız kalmaya mahkumum bu aralar bu konuyu fazlaca kafama takmış bulunmaktayım sizce ne yapmalıyım durumu kabullenmeli miyim

Güncellemeler:
cevap yazan kız bile yok durum vahim
yani öyle tipsiz de değilim ki arkadaş okumuş kültürlü adamım :D tamam çok yakışıklı da değilim ama gidip de çok güzel kızlara yazmıyorum ya yerimi biliyorum

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• artık kör topal birini gözüne kestir,yapıştır gitsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• SUPER :) nesini takiyon 1 olsun tam olsun oda zamanla olur cinsinin son turlerindensin takma bir kizin en buyyukkk hayalisin sorun etmene gerek yok

1|1
    0|2
    • zügürt teselliisi yapma cocuga. hiçbir kızın hayali değil bu adam

• p*rnocu hakli kim hayal etsin beni etse şu an yalnız olmazdım:( istediğim ne kezban ne kaşar

• Poroncu erkegin o... Bakma sen ona benim tanidigim biri vardi oda senin gibiydi hatta o 25 di simdi evli ve cok mutlu ilk ve son askinla

• ee ne güzel işte bu zamanın bulunan nadir insanlarındansın heem daha gençsin üzülme daha önünde kızsıs geçirecek uzun yılların var

0|0
    0|3
    • tüüü dediği şeye bak sende bütün yıllarını sevdiğin erkekle geçiresin ama o erkek ömür boyu seni aldatsın

• kızın yanında çadır olma yeter .dd

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Hangi şehirde yaşıyorsun ?

0|1
    0|0
  • sevgili arkadaşım aşkı arayarak bulamazsın. aşkın doğasında böyle bir şey yok. aşk ansızın geldiği için aşktır. heyecanı da zaten orada :) he eğer hoşlandığın kızıda ayarlamak istiyorsan kendine aşık etmeyi bil yeter. bunun için kızla başlarda konuşurken kendiniz ezdirme, telefondan veya sosyal medyadan iletişime geçiyorsanız fazla gülmemeye özen göster ama alttan alttan ilginide belli et. nerede ne yapacağını bil ve fazla kafana da takma umursamaz ol kendileri akın akın geliyor zaten sonrasında. bu biraz hırs oyunu kızlar kendilerine ilgi göstermeyen erkeği elde etmeye bayılırlar. bu söylediklerime katılamayanlar olabilir belki ama tecrübelerimden bunu çıkardım :) dipnot: takma kafana hiç ummadığın anda biri çıkar karşına :)

0|2
    0|0
  • Acelen ne kardesim diye sorasin var olmamis dunyayanin sonumu yani elbet olur birisi yani:))

0|1
    0|0
    • inşallah hep veto hep veto meclisten de tekrar aynen de geçiremiyorum ki arkadaş :D

• Kafana takma bende senin gibi yollardan geçtim.Film izle ve fantezilerini genişlet başarırsın..

0|1
    0|0
    • valla kardeş türk kızlarının hoşlandığı o güçlü erkek tanımında sadece maddi kas anlamında değil her anlamda olamadığım için oluyo hep bunlar isveçe gidecem yakında orda esmerler çok değerliymiş:D

• yolun açık olsun :)

• benim de girişimlerim hep hüsranla sonuçlandı ya red yiye yiye yalama oldum resmen :D

0|1
    0|0
  • hiç tanımadığın, muhabbetin olmayan kızlara mı teklif ettin. eğer öyleyse bu çok normal. bu işin kuralı arkadaş ortamına girip tanışmak, ona yakınlık, ilgi gösterip kendini beğendirmek ve sonrasında bu konuyu açmaktır. ama erkeklerin %90'ı bu kadar bariz bir gerçeği göremeyip direkt teklif etmek ve evet cevabı almak istiyor. bu mümkün değil. bir kız, az çok muhabbeti olmayan, kimdir nedir tanımadan direkt teklifle gelen hiçbir erkeğe hemen evet demez.

0|0
    0|0
    • yok ya içlerinde çok çok iyi tanıdığım kızlarda var ama olmuyor işte

• o zaman doğru şekilde yaklaşmayı bilmiyorsun. bunu bilen birinden öğrenmen gerek.

• sorun çok iyi tanımak kanka ayağı bok ayağı :D

• Reis standartları düşürücen başka çare yok.

0|1
    0|0
    • standartlar yeterince düşük zaten kpss dil ales hiç bir şartım yok mülakat bile yok direkt işe alım :D işveren kızlar olunca ama işte bir yerde eleniyorum

• benim 24 yıl oldu rekor bende kafana takma kardeşim.

0|1
    0|0
  • böyle devam et pişman olmazsın :dd

0|0
    0|1
Yükleniyor...