5 ay önce ayrıldığınız kız size mesaj atsa ne düşünürsünüz?

5 ay once ayrildiginiz kiz size mesaj attip soyle dese ne dusunur ve ne yazarsiniz?

selam nasilsin? hersey nasil gidio? biraz tuhaf oldu biliorum cunku 5 aydir gorusmuyoruz ama ben seni bir kac dugunde gordum boyle mutsuz duruyorsun, belki bana oyle geliodur veya senin surat ifaden oyle bilmiyorum ve ondan merak ettim hersey yolunda mi diye,sana mesaj attim diye beni yanlis anlamani istemem eger uzuldugun skinti align bisey varsa paylasmak istersen ben seni her zaman dinlerim oyle eski bir arkadas olarak yanlis da anlamam, ama umarim seni uzen bisey yoktur, rahatsiz ettiysem kusura bakma

bideee

bana ayrilirken dediki ben denedim olmuo sevmiom ama 2 ay konustuk askim seni seviyorum sen benimsin diyen kendisidi sizce neden demistir bunu ? ve ben hesap sormadim neden felan diye 6 aydan sonra sorsam saçma mi olur?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• vallaha tek düşüdügüm kız yanıyorr sulamak lasım derim abest ama tam anlamıyla bu olur çünkü bilirim bu halde olmayan hiç bir kız kalkıpta ayrıldıgı erkek arkadaşına 6 ay sonra 'moralin bozuk ne oldu paylaşmak istermisin felan gibi demez...' eğerki hayatında ona yeten erkek varsa kalkıpta hatırlamaz bile

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• yani araya bu kadar süre girmeseydi hala seviyor derim ama 5 ay söz konusu hiç yazmıyorsun ve birden yazınca hayırdır sana noluyor derim. yani kürkçü dükkanı tilki ikilisi gibi birşey

0|0
    0|0
  • il cümleyi okudum ama ;

GİDEN GERİ DÖNÜYORSA SEVDİGİNDEN DEĞİL,DAHA İYİSİNİ BULAMADIGINDAN der mesaja, degol la die cevap yazardım

0|0
    0|0
  • gereksiz uzun geldi bana

0|0
    0|0
  • kimse sütten dili yanmadan yoğurdu tedbirli yemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gecmiş olsun hala tık yokmu seninkinden

0|0
    0|0
    • Oyle mi dersin? Tek nasilsindda damdan duser gibi olmazmi onca zaman sonra

• ya işte laf lafı acar sende konu acarsınız

Yükleniyor...