Sanırım Küçük Bir Sorunum Var, 2 Dakikanızı Ayırabilir misiniz ?

İyi Geceler Dostlarım.

Sanırım kendime sıkıntı ettiğim bir durumda size danışmam gereken bir şey var. EGO,TABU vs böyle şeylere gerek duymayan biriyim. En azından böyle olduğuma inanıyorum. Ama Kendi kendime sürekli olarak ya tam tersini yapıyorsam diye sormuyor da değilim. Aslında tek sorunum dışarıdan kendimi göremiyor olmam sanırım. insanlarla olabildiğince iyi geçinmeye çalışıyorum. Başarıyorum ya da Başaramıyorum ama sorun nerede bilmiyorum. Uzun bir zaman kimseyle tartışmadan geçirdikten sonra birisiyle girdiğim bir polemik sonrasında hep kendimi sorguluyorum acaba ben hatalı mıyım. Bir Tavsiyede bulunursanız, ya da hakkımda ki izlenimlerinizi belirtirseniz gerçekten huzurla uyuya bileceğime inanıyorum.

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• iyi bir izlenim bıraktın. nedense önyargının olumlusu oldu bende sana karşı. kullandığın kelimeler, derdini anlatışın kişiliğini yansıtıyor :)

0|0
    0|0
    • Gerçekten böyle olduğuna inanmak istiyorum. sanırım bu düşüncemi tetikleyen olay bugün biriyle girdiğim ufak bir polemik, aslında çok basit bir sebepten dolayı tartışma çıkması ve dahada uzaması beni huzursuz etti ve her zaman yaptığım gibi bir paranoyanın içine girip sabahtan beri kendimi sorgulamam canımı fazlasıyla sıktı. vakit ayırıp yardımcı olduğun için minnettarım teşekkürler :)

• İnsanlar bazen bir şeyi yapmak ister uğraşır ama başaramaz ya hani, ama halbuki çoktan başarmıştır ve farkına varmamıştır. Sen İyi Birisin, İnan Bana.

Üzgünüm Uyumalıyım sanırım 4 saat sonra kalkmam gerekecek, başka bir akşam ya da gece, başka bir soruda ya da cevapta buluşmak dileğiyle. kendine iyi bak lütfen, İyi birisin ve Mutlu olmayı Hak ettiğini düşünüyorum. iyi geceler ve iyi uykular :)

• çok teşekkür ederim sende iyi birisin Allah senden razı olsun. iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...