Tutan iddaa kuponlarını biriktiren var mı?

ben biriktiriyorum ya sen ? varmısın iddaa ya ? çarşı tahmine razı harama karşı !

Güncellemeler:
link SİZE 3 MAÇ VERİCEM TUTAR TUTMAZ BİLEMEM AMA HEDEFİM SADECE O LANET OYUNU ÇOKERTMEK BEN CALISARAK HELAL PARAYI YİYORUM çarşı duvara karşı kardeşim hani en rocco shiffredi sinden :)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben fotolarınını çekip telefonda galeri yaptım

0|1
    0|0
  • İnternet üzerinden oynuyorum bazen onun için duruyor hepsi

0|1
    0|0
  • hiç oynamadım ya :)

0|1
    0|0
  • olsa bir adet çerçeveletip duvara asmassam adam dilim :)))

0|1
    0|0
  • tutarsa çerçeveleticem.

0|1
    0|0
  • futbol sevmem.

0|0
    0|1
  • ben netten oynadıgımdan hepsi duruyo :D

0|0
    0|0
  • la gardasım eklede arada bankoları at

0|0
    0|0
  • bro harama karsıysan baan gonder ogrencıyız ya da tahmın gonder yınede yeter yanı

0|0
    0|0
  • 2 sene önce hayatımın dönüm noktasıydı 4bin tl içeriye girmiştim ve son kuponum tuttu 10bin tl aldım sistem kuponundan ve bir dahada oynamamaya töbe ettim çok götü bir illet bu

0|1
    0|0
    • bilmezmiyim kardeşim bizde çok kaybettik ama kaybede kaybede formülü öğreniyor insan o beni cok cokertti sıra bende yani

• bence oynama derim oynadın paraları haftada kenara koy zaten tutturmuş gibi olursun.ben kredi kartların dan çok para çektim oynadım yalan degil ama oynamıyom aklıma bile gelmiyor zamanla unutuyon

• ben sık oynayan birisi değil ayda 1 2 ama bunun sebebi işlerden dolayı yani iş güç youn mecburi sosyalizm adına takılıorum bilmezmiyim ne illet olduğunu doğrusun dostum skntı yok randımanlıyız...

• Sizin bu çarşı duvara karşı mı?

0|0
    0|1
Yükleniyor...