Bir hata ve ya kabalığa tahammül sınırınız nedir?

Bir arkadaş,yakın,sevgili,dost farketmeksizin size hata yapsa aldatma,dolandırma gibi değil de daha hafif kırıcı bir davranış ve ya kelime ne yaparsınız siler misiniz yoksa bir şans daha verir misiniz ?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• düzele bilecek hatalar için bende yeri olan kişileri silemem.sonuçta telafisi ola bilir aldatma falan deyilse tabiki herkes 2.şansı mutlaka hakk eder

0|0
    0|0
    • yeni tanıdığın ama iyi arkadaş,dost olma potansiyeliniz varsa

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben affedemeyenlerdenimm..

Anında soğurum buzkeserimm

0|0
    0|0
  • aldatma dolandırma asla af etmem.kırıcı bi laf lsa lafın nasıl söylendiğine bağlıdır.tahamül etmem için.

0|0
    0|0
  • Hataya göre değişir.

0|0
    0|0
  • yemeğin içinde tuz biber olmadan yiyebilir miyiz?evet bir şans daha verilebilir.zaten dediğin gibi hafif kırıcı davranışmış..

0|0
    0|0
    • Benim daha çok yeni arkadaşımdı ve çok uzun vadeli bir dostluk olcağını sanıyordum ama bir hatamla bitti ( :

• Evet diledim.Ağır değildi anlayışsız,kaba bir davranıştı :(

• demek ki arkadaşın anlayışsız ve kaba davranışlardan hiç hoşlanmıyormuş :)))

• hafif kirici yoktur bana gore ya kiricisin yada deyilsin...

eyerki biri beni kirsa ben af edenlerdenim...kullandiha lafa bagli ya uzaklasirim o kisiden yada herzamanki gibi konusmaya devam ederim ama kusmem veya affetmemezlik etmem.

ama sonucta unutmam o edilen lafi..

bugune kadar hep oyle yaptim, pismanda deyilim..

0|0
    0|0
  • sınırlıyımdır katlanamam

0|0
    0|0
  • ben önceden hep siliyordum baktım olmuyor artık cevabını anında yüzüne yapıştırıyorum. küsmüyorum.

0|0
    0|0
  • aslında benim tahammül sınırım çook geniş davraışa göre ve kişiye göre değişir ama genel olarak bakılırsa kolay kolay sinirlenmem

0|0
    0|0
  • o sinirle çok fena yaparım o kişiyi. ama sonra özür dilerse affederim.

0|0
    0|0
  • tahammulum zaten yok benım bu yuzden hemen sılerım

0|0
    0|0
  • tahammül edemem ama ardından özürle gelen kişiye şans veririm...

0|0
    0|0
  • Silerim.

0|0
    0|0
  • druma bağlı ama normalde hatayı kabul eden bir kişiliğim yok..mükemmeleyitçiiğim :))

0|0
    0|0
  • Kirici davraniw en,az 2 kere sans verirdim hafif kirici davranissa sonucta insan hata yapar...zaten birinin yaptigi bir seye nekadar kotu tarafini gorerek bakarsaniz okadar kirici kaba olabilir yaptigi..sans tanirdim ama boyle yapmamasi gerektiginide soyler bir nevi uyarirdim..ama benim sabrimda bir yere kadar 5kere olduysa en azindan kuserim 1kalemdede silmem.hatasini anlamasini ozur dilemesini beklerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• zor fazla tahammüllüm yok böle seylere hemen yol veririmm

0|0
    0|0
  • hata yaparsa ve o hatanın farkına varıp gelip özür dilerse affederim onu ama halen inat edip özür dilemezse babamın oğluda olsa asla işim olmaz ondan

0|0
    0|0
  • ya gulerim ya susarım ama silmem kolay kolay insanları kolay kazanılmıyor değer verdiğim kişiler...o yuzden herkesin hataları olabilir unutur geçerim ...

0|0
    0|0
  • gebertırım

0|0
    0|0
  • eskiden şans verirdim şimdi el sallıyorum

0|0
    0|0
  • imalı ve tatlı dille laf vururum eger aynı hata tekrarlanıyorsa iptal ederim.

0|0
    0|0
  • tahammül sınırım pek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...