Soruların haksız yere kaldırıldığını düşünenler için anket sorusu?

Ama yazmadan yapamadım biraz önce sorduğum paylaştığım soru yoğun talep gördüğü için kaldırıldı bundan eminim kaldırılma sebebi hikaye imla hatası varmış çok sayıda siz Türk dil kurumu musunuz demeden geçemeyeceğim ayrıca taki ben birikmiş xper puanlarımı günün sorusu olarak yayınlanması için ks mesaj atana kadar her şey yolundaydı o kadar abuk subuk soru diye yazılan yazıların kaldırılmaması ayrıca enteresan katılanlara anket lütfen katılın olumlu ya da olumsuz

• Katılıyorum
    100% (4)0% (0)100% (4)Oy Ver
  • Katılmıyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Katılı yorum bak bu şarkının ismini soru başılğı yaptm hemen kaldırdılar.

VE VOLKAN - ANANI NIYOLAY

anani niyola yiyola ye , ne var bunda ? xD

0|1
    0|0
    • aynen :D bak a büyük yapmadım diye bunuda silerler :D ya ben şimdi bir araştırayım neler çıkar

• benim bu yorumumu'da silerler birazdan , hahah

• Orası kesin yorumu bırak bu soruda silinir kesin :D

Kızlar Ne Diyor 2

• gelenksel yönetim çok rerörörö şenlikleri ahahah salak

0|0
    0|0
  • (Kaldırıldı) Ananı niyola yiyola ye Diğer 17.11.2013 04:41:02

Baksana ben dalga geçmiştim sadece xD

0|0
    0|0
    • kaldırıldıysa göremem ki görebiliyor muyum sen görüyorsun ama başkası göremiyor bildiğim kadarıyla :)

• evet baktım hiç sorun yok diye gözüküyor :D

• hayır milleti coşturdum Aşk ateşini körükledim akın akın herkes yorum yapıyor eğleniyordu çat soru gitti ona sinir oldum kötü bir şey olsaydı hadi neyse dicem

Erkekler Ne Diyor 1

• Gördükçe kaldırıyorlar. Sen de yolu yarılamışsın ama daha yazmayı öğrenememişsin.

0|0
    0|0
    • yazmadı problem yok hacı şimdi nasıl yazıyor isem deminde öyle yazdım cinsellikle alakalı sorayım dedim bakalım o da kaldırılacak mı ? soruda normal yazıya da dikkat! ettim ama oda yok olmuş amk :D

• Böyle son kullandığın kelimeler gibisini kullandı isen normal.

Yükleniyor...