Bu şekil konuşanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Bu şekil hafif kaba konuşanlar hakkında ne düşünürsünüz:

K harflerini G gibi söyleyen mesela kanka yerine gankgggaaa... Hadi kalk yerine hadi Gaqqqkh.. Gidiyorum yerine Gidiyom.. vs vs vs gibi..

Yoksa siz de mi bu şekilde konuşuyorsunuz? Ben bu şekil konuşmalara kıl oluyorum mu diyorsunuz?

Hee walla ben hafif gaba konuşuyom diksiyona mı gitsem hele napsam? Gaba konuşmazsam rahat edemiyorum sürekli gonuşmama nası dikkat edecem gardeş serbest bıraktığım zaman bu şekil konuşuyom ben 24 saat nası dikkat edecem.. Sürekli dikkatli ve kibarca konuşmaya çalışırsam bir yerden sonra alışkanlık haline gelir mi diksiyonum düzelir mi?

Güncellemeler:
gardaş gızlar gaçıyor benden yagışıklı olduğum halde sesimi duyan gaçıyo

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Abim boyle cok beter hatta kilavuzunda k yok cok acayip harfmsi bir seyler var vurup olduresim geliyor bazen.

0|1
    0|0
    • HAHAHAHAHA Senin türkçen nası peki? Sen abinden utanıyorsundur da o zaman onunla bir yere gitmezsin de sen şimdi

• :( diksiyon kursuna git derhal ailene yakismiosun :d

• he anam diyoki kitap oku az kültürlü ol diyo ben de diyomki O ZAMAN BANA OKUMALIG Bİ KİTAP VER ANA :) ehehehehe tamam düzelecem söz

Kızlar Ne Diyor 4

• Kitap okuyun bol bol. Düzelir. Ben diksiyona ve ses tonuna çok önem veren birisiyimdir.

0|0
    0|0
    • yazı şeklinden belli gardaş. baksana onu bile özene bezene yazıyon ne bilim baş harfleri büyük başlıyor noktalar yerinde bir tane bile harf yanlışı noktalama yanlışı yOH FELAN

• he wolla çoq yakışıyo böyle düzgün yazanları görünce sanki kültürlü bilgili moderin bir insanla muhattap oluyormuşum gibime geliyo

• Moderin hımm ((;

• tanıdığım, samimi olduğum insanlarla birlikteyken ortaya karışık konuşuyorum ama aslında diksiyonum düzgündür ses tonum da kalındır seviyom yani ben...

0|0
    0|0
    • sevgilinle nası gonuşuyon mesela

• onla pek kaba konuşmam ama düzgün konuşacam diye de kasmam tabi ahanda burdaki konuştuğum şekilde konuşuyorum...

• Kitap gazete dergi vs vs okumaktan sesli sesli okumak ok

0|0
    0|0
  • Duzelir belki ama ben insanlarin kaba değilde şiveli konusmalarini severim

0|0
    0|0
    • Duzelir değil! Düzelir. ŞUNU DÜZGÜN YAZ :) senin de mi türkçen bozuk yoksa anlaşılan gardaş

• Bagirma! :)

Benim senden beter :)

• :))))))))))) diskiyona git hele gız o zaman

Erkekler Ne Diyor 5

• bağ hele gel gele biliyünnü gidek gelek kapat yerine gapa adana şivesi bendede k yoktur g vardır hep

0|1
    0|0
  • Biz sivaslıyıh gardaş tabi konuşuruh öyle :)

0|0
    0|0
    • Ama ben istanbulun orta yerinde büyüdüh gardaş benim sorunum ne benim neden tükçem düzgün değil :(

• radyo sunucusu mu waybeeeeeeee var mı hiç ses kaydın link atta dinliyeyim :) nası bunda götü bişe yoohghkk gardaş gızlar gaçıyor benden yagışıklı olduğum halde sesimi duyan gaçıyo

• Ses kaydım bilgisayarda var ileriki zamanda atarım

• Kursa git kursa

0|0
    0|0
    • tiskiyon kursunamı gardaş

• bheheheheheheheheh neyin ne olduğunu biliyom ben gardeş sen merak etme sen beni fazla ciddiye alıyon aminiyim senin :D ben hiç film de izlemiyom bide ayrıca sen daha ergensin daha yaşın 19 ben senin abinin 23 yaşındayım ben daha tecrübeliyim bu hayatta

• vay abi önünde saygıyla eğiliyorum o zaman

• Ankaralı mısın? Konyalı mı?

0|0
    0|0
  • nefret ederim.özellikle kızlarda

0|0
    0|0
    • He wolla gardeşim Gızları çok itici yapıyor bu şekil diskiyon

• yok heniz bu kadar b0kunu çıkaran olmadı :D K yerine G kullanması yeterli

• hahahahahahahahahahaaha :D:D:D:D:D evet k harfi en önemli harf zaten bir insanın GİBAR mı GABA mı olduğunu belli eden harf

Yükleniyor...