1haftadır ayrıyız yorumlarınızı beklıyorum

4senedr beraberz ama son zamanlar kavgalarımız arttı ama kopamıyoruzda birbirimizden geecen hafta tartıstık birbzmizee hergn laf söledık en son dedm olmıcak heralde artık kısmett dedm odaa arama beni yazma bilmem ne falan diodu ben dayanamaıyıp arıodm laf sölüodm dun dedm artıkk unutucam senı yapçak bişy yok dedmm neyse dun aksm oldu baana mesaj atmıs sınema ısmarlarmısın bana diye bende yanlş attın dedm oda dogru attım demıs bende madem unutucaz birbirimizi dahada zorlaştırma dedm oda bişy sordm dedi tekrar bende hayırrr dedm saol demiş okadrr bidahada bişy konusmadıkkk ben aramak ıstemıorm o birazdaa ugrassın demii?benm arıcamı zannediyo dayanamıyıp ama dunden sonraa ben aramam artıkk kacan kovalanıırr

Güncellemeler:
mesaj attı ama gene sonu kavgaya warıcak galbaaaa

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• sende onun arıcagını sanıyosun ama oda aramıcak :D

0|0
    0|0
    • bilemiom artık ama ben karrarlıyımm benii şey zannedioo bu kızz dayanamıcak arıcaakk

• Sana öyle geliyor ararsın 3-5 güne kadar ve nah ayrılursınız mmerak etme

0|0
    0|0
    • hayırllsıı ama ben kararlıyım aramıcam

• gene kavgaya baslıcz bunun n sonu böle gözüküoo

• Olsun kavga çok iyi bişeydir sonuçta bir şekilde iletişim kuruluyor ve deşarj oluyor 2tarafta

• 8 yıllık beraberliğim bitti. Dikkat et! asdafghhjk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dediğin gibi olur umarım bundan sonra işler sarpa sarmasın

0|0
    0|0
    • bilmiorumm aslında hep dıo seneden baskasıyla ewlenmem aılesıde bılıo cunkuu cok ugrastı benıımle olmak ıcın

• Ya yemin ediyorum ben burda aşk acısından geberiyorum sevdiğim çocuk beni sevmiyo diye. Sen seni seveni tepiyosun :( sırf egon yüzünden

0|0
    0|0
    • egom yuzunden miii? ben degerımı anlasın die ugrasıorm .her kavgamızda kufurr kötu söz havada ucuooo bende kafasına dank etsnde kıymet bılsın dıee ugrasıorm

• Allah gönlüne göre versin canım. Kusura bakma ilk yorum biraz kötüydü ama benim durumumda olsan sende öyle düşünürdün. :/

• herkesn gönlüne göre wersn ..belkıde benide artık sewmıo bılmıorumm zaman ne göstercek

Yükleniyor...