Öğrenci kızın erkek arkadaşının evine gitmesi normal mi?

Farklı şehirlerdeyız. Üniversite okuyor bu kız ve bir dersi için kendi bölümündeki bir çocuğun evine gitti akşam saatinde. Kitap alması gerekiyormuş. Hoş gelmedi pek bana gündüz olsa yine neyse. Kızmakta haklı miyim? Yaptığı yanlış mi sizce?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu kız arkadaşının kişiliğiyle ve ona güvenip güvenmemenle ilgili ama bence gayet notmal bişey. Sen böyle herşeyine kızarsan o kızda gider. Hak etmediği şeyler için kızma boşuna ararsın bu günleri ne var bir kitap almışsa gayet masum bir hareket altında bişey aramak asıl kötü olan. Aynı şey benim başıma gelsin istemezdim anlaman lazım sevgilini

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güveniyorsan sorun etme

0|0
    0|0
  • arkadşlarım yyolunu değiştiriyo nerdeyse görünce erkek arkadşm yüzünden başka çocuğun evine gitsem kan çıkar

0|0
    0|0
  • sevgilinse kızmakta çok haklısın ben olsam kıyameti koparırdım

0|0
    0|0
  • bence kızmakla sonuna kadar haklısın ne işi var gece gece

0|0
    0|0
  • Tek bir hareketine bakarak kızın hakkında yoru yapmak yanlış bence.Geneline bakmak lazım.Direkt olarak yanlış yaptı demek haksızlık olur kıza.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gündüz olunca ne oluyor ?

0|0
    0|0
  • Çok haklısın dostum..Kız arkadaşları yok mu onlardan alsın geceleri..Gündüz evine gitmek yerine okulda falanda alabilir erkekten.Asla eve gitmesine izin vermem.Öyle biriylede sevgili olmam şahsen ama sana söylüyorsa zaten birşey yapmaz gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • O iş biter.

0|0
    0|0
  • senin okuduğun üniversitede kızmı yok...başka şehirdekine ne koşuyon birader...la ben arka mahalledekine bile yoruluyom gitmeye deli...

0|0
    0|0
  • normal*doğru değil.

0|0
    0|0
  • tek kitap o elemanda mı var ? haklısın bro

0|0
    0|0
  • niye gittiğine bağlı

0|0
    0|0
  • Gündüz olunca ne değişiyor?