Neden egosunu mu tatmin etti neden vazgeçti?

Arkadaş ortamında tanıştık.Aynı üniversitede farklı bölümlerde okuyoruz o 4. sınıf ben 2. sınıfım.Banko asistanı olarak girdi bir bankaya.

Biz sürekli konuşmaya başladık derken zaman ilerledikce daha da yakın olduk.Hayatıma hoşgeldin dedi.Derken uyardım bak duygusal biriyim bu kadar yakın olma dedim o ise aşka inanmazdım ama sen geldin nerden çıktın karşıma dedi.Derken flört eder gibi konuşmaya başladı iş sebebi ile şehir dışında olunca geldiğin gün konuşcaz lütfen Şu an birşey konuşmayalım dedim.Geldiği gün anlattı ağlayarak anlattı derken bir anda uzaklaştı..

Ve bende üzerine gittim .Acele ettim seni üzmek istemedim ama acele ettim dedi.İstedim hayatımda seni ama sonra pişman oldum dedi ..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kaçan kovalanır

0|0
    0|0
    • haklısınız ama oyun değil mi bu ?!aradım ve sövdüm kapadım suratına kendime sövdüm ama sizce arar mı

• arayıp sövmekle hata yapmışsın... mutlu taklidi yapıcaktın , yapman gereken tek şey mutluluk taklidiydi...

Erkekler Ne Diyor 1

• buralarda yok bu modelden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kaçan kovalanır durumu olmuş sanki. üstüne gitme artık boşver, tavır koy hatta

0|0
    0|0
    • koydum aradım ve sövdm kndıme kapadım suratına arar m

• sesini çıkarmayıp güçlü görün arar mı bilmem ama en azından hint kumaşı olmadığını biraz kavrar belki

Yükleniyor...