Alışverişle ilgili bu sorum hem kızlara hem de erkeklere

Erkeklere sorum şu;bir klasik giyim mağazasına girdiğinizde satış danışmanının size nasıl hitap etmesini istersiniz(resmimi-samimi(sen-siz)),satış danışmanının hangi hareketleri sizi rahatsız eder.

Kızlara sorum da şu;diyelimki eşinize,kardeşinize,babanıza veya herhangi bir yakınınıza bir klasik giyim mağazasından hediye alacaksınız. satış danışmanının size nasıl hitap etmesini istersiniz(siz- yoksa abla(bazı mağazalarda geçerli) ve satış danışmanının hangi davranışı dizi rahatsız eder,size nasıl davranmalılar

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya böyle başımda uyuz uyuz dikilmesin lütfen öncelikle adamları dövesim geliyor.Benlede gayet seviyeli konuşsun böyle ayy bu sana çok yakıştı canım yaaa* falan diye nono gibi konuşmasın.Bence güzel oldu felan diyebilirde işte saçma sapan muhattap olmasın seviyeli olsun biraz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkamdan dolaşmamasını isterim. Hırsız muamelesi gibi hissediyorum. Bu durumdanda rahatsız oluyorum. Ayrıca samimi olması daha iyi olur.

0|1
    0|0
  • Hanfendi diye hitap etmesini tercih ederim samimi bir gülümseme ve saygılı yönlendirme amaçlı davranışlarıyla.

0|0
    0|0
  • samimi olsun.suratsız olanlar var birşey alasım gelmiyor direk çıkıyorum

0|0
    0|0
    • o arada çk ince bir çizgi var ama. satış danışmanı biraz fazla samimi olunca müşteri yanlış anlıyor,sanki satış danışmanı müşteriye yazıyor gibi oluyor

• Genelde bayanlar bayanlara yardım ediyor ya sıkıntı olmaz.Erkek gelirsede ben sadece ne istediğimi söylüyorum oda tabi efendim bu taraftan diyor veya kendisi tarif ediyor ben kendim gidiyorum.öyle bir sıkıntı yaşamadım yani

Erkekler Ne Diyor 4

• Mağazaya girdiğim de öncelikle şöyle kimse bana sormadan bakmak istediklerime bakmalıyım ve almak istediğimde veyahutda alacağım konuyu müşteriye sorarım.Daha incelemeden bakamadan hemen başıma gelip buyrun ne arzu etmiştiniz.Dakka 1 gol 1 dur be bir girelim ne var ne yok bakalım.

0|1
    0|0
  • Resmi ile samimi arasında bir nokta da.

Yönlendirmeli, fikir vermeli..

Görüyorumda şimdi kimsenin kimseden haberi yok, ben bir mağzaya girdiğimde beğendiklerimi ve bana uygun olan bedenleri seçip alıyorum.

0|0
    0|0
  • Ya uyuz olurum yaa gelmiş ne arzu edersiniz nelere bakmıştırınız sanane lan sanane bakıyorum once en siniri mavide ya kimsede yok ya etrafta gelmisler gözler bana dikili bak sövecem gene bunlara töbe töbe bide veriyorlar ya s veya m istedigimizi ooo çok güzel olmus lan hepiniz aynı seyi diyonuz zaten satmak icin bir sie ya harbi sinirlendim haa.

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten samimi davranıyorsa, yani yapmacık değilse lakaytlaşmadan sen demesini tercih ederim ben. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...