Türbenın yanından geçerken dua edermısınız

kımler bır turbenın yanından geçerken kimler dua edıyor arabanın muzık açıksa kapatıyor

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• türbe mezarlık diye ayırmıyorum öncelikle..sık geçtiğim bir yer ise müzik açmam ama bazen bir bakıyorum mezarlık var, o anda kapatana kadar geçmiş oluyorum.. o an aklıma gelirse kafamda bir şey yoksa bir fatiha okurum mutlaka..

0|0
    0|0
    • çok güzel rabbım kabul etsın o yapılan fatıhaların çok faydasını görursun ınş

• Şarkı dinliyorsam türbeymiş mezarlıkmış farketmez kapatmam.

1|0
    1|1
  • ewet ediyorum hatta fatiha suresini okuyup orada yatan insanlara hediye eyliyorum Allah'ım kabul edermi bilmem ama ben elimden geleni yapıyorum. ve tabikide müzik falan varsa kapatıyorum ..

0|0
    0|0
  • ben müziği kapatmam hiç birşeyde. sıkıldıgımda kapatırım. zaten dinlediğim müzik de eğlencesine değil sakinleşmesinedir. klasik müzikten daha büyük bir huzur yok.. her türbe görüşümde dua etmiyorum, ediyorum dersem yalan olur. ama özellikle dua etmek için türbe ziyaretlerinde bulunuyorum. hem Allah'a hem de orda yatan kişinin ruhuna dua okuyorum uzunca zaman geçiriyorum.

0|0
    0|0
    • bence kapatsan dahaıyı olur o orda bulunan kişiye saygıdandır yarın mahşer yerınde o mübarek ınsan rabbım bu kulun bana saygı gösterdı sen onu affet dıyebılır ALLAH cellecelale hz de sen benım sevdıgım kuluma saygı gösterdın dıye bılır onun için dıkkat etmek gerekır

• Ederim

0|0
    0|0
  • Bende dua ederim

0|0
    0|0
  • Bazen ederim bazen fark etmiyorum bile

0|0
    0|0

• ederim :)

0|1
    0|0