4 kategori içeriği de aşkla ilgili olan bu sitede ''ondan, bundan hoşlanıyorum'' tabanlı soruların kaldırılmas

ı, sırf moderatörlerin ''aylık paylaşım kaldırma kotası'' istatistiğinde zirveye ulaşmalarının çıkarcılığı değil mi?

hayır yani anlayamıyorum. olayı devlet meselesi haline getiriyorsunuz. onu kaldırayım, bunu kaldırayım.

zaten maaşsız uğraş veriyorsunuz. bu deli istikrarlı çabanız nedir arkadaş. zamanında ben de moderatördüm. paylaşım kaldırma olayını bu kadar düşürmemiştim. kaldırdığım paylaşımlar genelde geceleri kamaşullahı dikip soru açan tiplerin soruları oluyordu.

yaptığınız etik değil. rant çabası almış başını gidiyor. yakında bir demokrasi paketi açarsanız şaşırmam.

1|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Benim spaget yine sahnede.

Çırpınma şu şişirilmiş baloncuklarla.. İğnenin icadını bilmiyor gerzekler. Yakında patlatacağız..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 7

• lahn bugüne kadar bana acilmis tek soru vardi o da sakirt kardislerimin actigi ve sülale boyu küfürle dolu bir konuydu ve modlar online oldugu halde ( sakirt modlar) konuyu kaldiran olmamisti. ozamanlar daha etik modlarimiz vardi tabi küfür etme hakki bile veriliyordu sakirt üyelere.

ayrica yazi bölümünün özerkligini istiyorum. paketi acarken bos gecmeyelim ):

1|0
    1|0
    • çıkarcı modlar işte. işlerine nasıl geliyorsa öyle davranıyorlar, görmezden geliyorlar. zamanında bende az yapmadım. uyuz olduklarımı takipe alıp cevaplarını falan silerdim. hatta bir ara öyle abartmıştım ki, günlük içerik kaldırma kotam mı ne dolmuştu. :( düşün. daha o kotayı kimse dolduramamıştır.

• heyecen iyidir diri tutar. ayrıca kopuğu gülümsettin, sağol <3

• gfhdjkslkhfdjksl

• Biri demin bana aşıktı eğer onun sorusu kaldırılmışsa gerçekten küserim adfsgd

1|0
    0|0
  • Sana kalkan her ele balonum girsin, bu kadar da görev aşkıyla yanıp tutuşan bir sarıyım spa'm <7

1|0
    4|2
  • Sizi bile bu denli ciddiyete sürüklemişlerse durum vahim demektir...

1|0
    0|1
    • siteyi bu kadar ciddiye almayın diye ayar verirken bilmeden kendim de ciddiye almışım. ama dün çok yalnızdım. bir de üzerine sorum kalkınca kendimi sanal da olsa bir 'şey' hissettim. böyle kekremsi bir tat oluşur ya. öyle bir şey.

• kibirleri bir ateş olmuş. kendilerini de siteyi de yakacaklar haberleri yok. bak şimdi de romantik oldum. kibir, ateş falan. cezmi ersöz gibi kızım. bir de beni beğenmezler. neyse none, asıl ben seni seviyorum. hep takibimdeydin zaten. bir an bile bıkmadım seni izlemekten. ay lav, yu lav. muk <3

• Teşekkür ederim Sn. Ersöz... (Bu kısımda neşe içinde gülüyoruz)

• Bişinin b.kunu çıkartmakta üstümüze yok. Dozunu ayarlayamıyorlar.

Bence artık biz seçelim modları. Madem onlar başkan biz de vatandaşız arkadaş!

1|0
    0|0
  • 50 tllik mudo çeki için aylık en çok çalışan moda onun için çabaları

1|0
    0|0
  • kim en uzağa kaldırcak yarışması falan mı:(

0|0
    1|0
Yükleniyor...