Özgüvensizlik dahi karşı tarafın...

...size güvenmemesine sebep oluyor...

Şöyleki azizler;

Yeni insanlarla tanışma konusundaki özgüvensizliğim artık malumunuz... Bir kızla (aslında cinsiyeti ne olursa olsun, bir insanla) asla tanış olamıyorum, bir ayının kovalaması ile yaşayacağınız adrenalin patlaması ile aynı korkuya sebep oluyor düşünmesi bile...

Fakat tanıştıktan sonraki rahatlığımdan (ki bu tanışmaların ezici üstünlüğü internet vasıtası iledir) ötürü kişiler -bu özgüvensizlik konusunda- bana inanmıyor, inanmak istemiyor ve dolayısı ile bu konuda yardımcı olamıyorlar...

Keşke onların inanmayışı kadar ben kendime inansam ve bu sorunumu aşsam; ama nasıl?

Not: Farkındayım; sorunun başı ayrı, götü ayrı oynamış...

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• biriyle tanışırken bu derece sıkıntı yaşamak..durum vahim.

0|0
    0|0
    • Sandığınızdan da öte...

• Kişi hiç yüzmediği halde, yüzmekten de korkabilir... :)

• yüzmekten değil boğulmaktan korkar..ve korkusu sayesinde mecburen yüzmeyi öğrenir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Adamım seni ne paklar biliyor musun?

S'ktr ben de bilmiyorum. :/

Dostum sen benden de vahimsin. Oldu ki, ben gelip boktan günlük hayatımı böyle milletin önüne dökmüyorum.

Bir şey soracağım. Online oyun oynuyor musun fazla? Eger oynuyorsan.. Eh.. cevabı orada saklı büyük ihtimal.

Eskiden ben de baya kafa patlatırdım şu s___gimin karakterlerine. Onlarda bulurdum kendimi. Basit bir online yaratılmış karakterde.

Sonra ne fark ettim biliyor musun?

Ben dış dünyadan kopmuşum.. Kendi kendime gülüp kendi kendime üzülüyordum.

Eğer sen de online hastasıysan..

0|0
    0|0
    • Hayır, ama internette çokça takıldığım doğrudur...

• Bu cevabı en iyi cevap seçerken baya ince eleyip sık dokudunuz anlaşılan..

Ehehe.

Diğer cevaplara baktım da.. Bence de en iyisi buydu. ^^

• Kati suretle... :)

Yükleniyor...