Böyle kız hayatınızda bir kere karşınıza çıkar?

hayatınızın aşkı bir kere çıkar karşınıza peki bu kız nasıl biri olmalıdır sizce

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun tarifini yapmaya gerek yok. O kişi çıkıp geldiğinde zaten kendisini belli eder. Her yönüyle diğerlerinden farklıdır. O özel kişiyi gördüğünüzde içinizde bir coşku doğar, zaman anlamını yitirir, varlığıyla sizi mutlu eder, sözleriyle kalbinize hükmeder, gülümsemesi sizi bulutların üzerine taşır. Onunla nefes aldığınızı hisseder, sonsuza dek onunla yaşamak istersiniz. Başka insanlarda girmiştir daha önce hayatınıza ama bu çok farklı dersiniz kendi kendinize. Hayaller kurar, gelecek hakkında planlar yaparken bulursunuz kendinizi. Onsuz geçen dakikalarda onu düşünür ve onu merak edersiniz. Buluştuğunuz da ise zaman su gibi akıp gider. Onsuz olamayacağınızı anladığınız anda da o teklifi yaparsınız ve dersiniz ki "artık canıma tak etti. Benim yarım olmanı değil seninle bir bütünü oluşturmak istiyorum" denir.

Bu hisleri yaşatacak kişinin boyu, kilosu, dış görünüşü, memleketi, ailesi ve daha sayamadığım özellikleri değildir onu farklı kılan. Size hissettirdikleridir. O kişinin nereden ve nasıl ortaya çıkacağı hiç bir zaman belli olmaz. İşte bu yüzden o ilk tanışma anı çok özeldir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• zeki bakımlı neşeli sempatik sevimli

0|0
    0|0
  • Elbetteki bu yazacaklarım hayatımın aşkı için benim de onun hayatının aşkı olmam koşuluyla geçerli!

Bana bakınca gözlerinin içi gülmeli, gözlerindeki ışıltıyı görmeliyim, kalbimi hoplatmalı, Aşk iştah keser ya da iştah açar ya işte benim iştahımı öyle açmalı, tatlı sesiyle içimi ısıtmalı , hayat neşem olmalı, ama söylediklerimi yaparken içten olduğunu hissettirmeli ve 'Sen daha önce neredeydin?' Dedirtmeli!

0|0
    0|0
  • Bu Kız O Kadar Özel Olmalıki Gözünü Benimle Açmalı. Temiz saf Mahsum Duygusu Olması..

Kimseye Güzel Görünme Hevesi Olmamalı. Makyaj Yapmamalı Doğal olmalı.. İmanına Bağlı Olmalı.. Gözü benden Başka Kimseyi Görmemeli

Kapalı Olmalı ve Laf Olsun Diye Değil Hakkıyla Kapalı ve Olmalı.. Ve daha Önce Hiç Bir İlşkisi Olmamalı İlki ve Sonu Herşeyiyle Ben Olmalıyım.. Varmı Böyle Birisi :( Sadece hayal..

0|0
    0|0
  • yanındayken mutlu oldugum huzurlu oldugum kendimi rahat hissettigim hem sevgilim hem de en yakın arkadaşım kadar bana yakın olmalı beraber birşeyler paylaşa bilmeli eğlenebilmeli yeri geldiğlnde üzülmeli benim için bilmese de pes oynamalı falan :)

0|0
    0|0
  • Hanım hanımcık, biraz da utangaç :)

0|0
    0|0
  • kim demiş bir kere olacağını? öyle bir kural yok...

0|0
    0|0
  • mavi gözlü olsun taştan olsun .D

0|0
    0|0
  • tarifsiz.

0|0
    0|0
  • İlişkisine önem vermeli desem, sanırım tüm her denileni kapsamış olurum kısaca ^_^

0|0
    0|0
  • Kültürlü, oturmasını kalkmasını bilen, kitap okumayı seven tabi beni de seven :)

0|0
    0|0
  • Hayvanatta arı'ya

İnsanatta karı'ya güven olmaz...

0|0
    0|0
  • karakterli olsun cesur olsun güzelliği çok önemli değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...