Yaparken kendinizi unutturacak kadar sizi mutlu eden şey nedir ?

Hayatınızda,cinsellik dışında yaptığınızda en çok zevk aldığınız, dünya ile iletişimi unutup kendinizi bulduğunuz,bütün sorunlarınızı sıkıntılarınızı o an için unuttuğunuz,zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığınız sizi en çok mutlu eden şey ya da şeyler nelerdir ?

Güncellemeler:
Benide sizler gibi mutlu edip herşeyi unutturabilen şeyler var elbette ; yazarken,resim yaparken,yemek yaparken neredeyse herşeyi unutabiliyorum.Fakat zamanla anladımki başka bir insanı mutlu etmenin onun gözlerinde o ışığı görmenin ötesinde mutluluk verici birşey yok.Ve hiç bir şey bir çocuğun annesini ve bir annenin çocuğunu mutlu görmesinin üstünde hiçbirşey sizi göklere çıkaramaz.Oyüzden en iyi cevabı veren çocuğuyla mutlu olmayı başaran anneyi seçiyorum.Herkese musmustlu günler :))

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• çocuklarımla bazen öyle güzel vakit geçiririm ki bütün enerjim yüksek olur..bazen de öyle bir temizlik yapasım gelir ki dünyayı unuturum...

hmm başka başka bir de burda düşüncelerimi paylaşıyorum ya özgürce,bi de o zamanlar sanırsam..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yemek yemek

1|0
    0|0
  • eskiden pc de oyun oynamaktı

1|0
    0|0
    • şimdi ?

• o pc de oyun oynadığı yıllar süperdi ne yalan söyleyim beynim oyunun içindeydi resmen allahtan kurtulmuşuz

• oyun feci birşey bende bir ara bulaşmıştım zor bıraktım ama bıraktım daha önemli şeyler olunca bırakılıyor.

• sevdiğim kadına sarılmak, gözlerine bakmak, dizlerine başımı koymak..

1|0
    0|0
  • ben maç oynarken herşeyi unutuyorum :)

1|0
    0|0
    • en sonunda spor yapan birisi çıktı çok güzel :)

• bende teşekkür ederim :)

• skyrim oynamak.

1|0
    0|0
  • tuvalete çıkmak:D

1|0
    0|0
    • haklısın :)))

• oturdum hocam.Sizin(ne olur ne olmaz diyerek resmi forma döndüm:D) önemsiz birşey yaptığınıza pek ihtimal vermiyorum.Aklı başında sorular soruyorsunuz ve ihtiyaç halinde kanun kullanıyorsunuz.Anam yoksa sizzzzzzzz:D:DDTahminim ben de kalsın.d Bu arada sizin soruyuda forum gibi kullandık yaw:D:D

• :)evettt evettt. bir yandanda hayır hayırr :) önemsiz emin ol.önemli değil çünkü ben sorularımda genelde insanlarla konuşuyorum farklı insanlarla konuşmak huzurlu kılıyor beni her nedense :)

• Şarkı söylemek ve gitar çalmak

Yüzmek

Şiir yazmak

Doğal ortamlarda yalnız gezinmek

1|0
    0|0
  • hayvanlarım köpeğim şekerle vakit nasıl geçiyor anlamıyorum herşeyi unutuyorum kuşlarımlada öyle=)

1|0
    0|0
  • pufff pufff :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadaşlarımla güzel bir sohbet bana zamanı unutturuyor.. İyiki varlar. Şükürler olsun :)

1|0
    0|0
    • böyle arkadaşlara sahip olduğunuz için kıskanılıyorsunuz şuan :) allah bozmasın efenim :)

• Ben teşekkür ederim. Allaha şükürler olsun.Aslına bakarsan insan ilişkilerinde herşey karşılıklı fedakarlık ve hoşgörü de yatıyor.. :)

• işte onuda bulması öyle zorki şanslısınız oyüzden :)

• Lunaparkkk =)

1|0
    0|0
  • kitap okumak acayip huzur veriyo birde karikatür çizmek

1|1
    0|0
    • ortak yönümüz varmış :) tebrik ederim karikatür çizmek çok zor ve kabiliyet istiyen birşeydir.

• kelime dağarcığın büyür ama çizmek bunu çizeme dökmek kesinlikle yetenek başarılarının devamını dilerim ;)

• teşekkürler :D

• masaj bütün sorunları unutturur

su, havuz olsun, deniz olsun çok arındırıyor

1|0
    0|0
  • hoşlandığım ama ondan hoşlandığımı bilmeyen kişiyle içten içe eriyerek konuşmak

1|0
    0|0
  • Şarkı söylemek

1|0
    0|0
  • dans etmek ve yüksek sesle müzik dinlemek

0|0
    0|0
  • seks

0|0
    2|1
    • cinsellik dışında dedik keşke başlık dışında yazan yeride okusaydın