Siz kullanılmaya çalışılsaydınız ne yapardınız....

biri sizi bişeyler için kullansa sevemese ne yapardınız bu kadar basit olmasını anlıyamıyorum seven bir insan bu kadar kolay mı bulunuyor beni resmen kullanmaya çalışıyor cinsellik açısından böyle aşk olur mu :( bense onu gerçekten sevmiştim ne yapmalıyım zamanla unutuluyor mu aşk acısı:?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar temiz çocuğu mekanlarda bulamazsın. mesela kız arkadaşlarından birine söyle. Bana düzgün birini bulabilirmisin diye. Emin ol ki süt gibi çocuk bulurlar sana etrafımızda onlar çok var ama çoğunun öz güveni yok. Seks için kullananı*et. Sevgili ayaklarını*et. Daha önce hiç sevgilisi olmamış ya da çok kısa süre çıkmış birini bul onunla devam et. Geçmişi*etmezsen peşine gidersen senin canını daha çok yakacak. Mesaj atarsa cevap yazma. Geri dönmeye kalkarsa çok pişmanım desede ağlasada yalvarsada gerçek yüzünü bir kere göstermiş. Ne mal olduğunu bildiğin bir herif için bir genç kızın göz yaşı dökmesini o genç kızla hiçbir alakası olmayan birisi olarak bile istemem. Canın yansın daha çok acı çek istiyorsan affet dön ona. İşini görür atar seni bir kenara. Birinci denemesi başarısız olmuş sanırım ama çekirge yerinde durmaz. Bunu böyle bil. Ayağını denk al. Hayatta başarılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evet unutulur ;)

0|0
    0|0
  • Sevgili demek seks demek evlilik ise yuva demek ! :)

0|0
    0|0
  • sen kendini kullandırtma (!). kullandırtan biri bulunur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vala unutursun bence bosver kendini kulanditirma izin verme boyle bir seye unutursun emin ol ki seni seven biride cikar karsina yeter ki iste :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...