Biriyle flört halindesiniz ama o size hep mesafeli davranıyor ne düşünürsünüz ??

Merhaba kızlar ... Diyelim ki biri ile tanıştınız ve arkadaş oldunuz, siz de ona karşı ilgilisiniz. Karşınızdaki de size ilgi duyuyor ancak bunu belli etmiyor. Asla size dokunmuyor, elinizi felan tutmuyor mesela.. Sonuçta arkadaşsınız, dokunsa etse felan haddini aşacağınıi sarkıntılık etmiş olacağını düşünüyor... Sonra dayanamıyor bir gün size açılıyor ve siz onu istmenize rağmen "hayır" olmaz diyorsunuz. O da peki tamam vakit ayırdığın için teşekkürler diyip yanınızdan ayrılıyor. Yalnız kaldığında hıçkıra hıçkıra ağlıyor, acı çekiyor ve reddedilldiğini düşünüyor. Bir daha da kıza hiç böyle bir teklifle gelmiyor.. Ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi davranıyor.

Böyle bir durumda ne düşünürsünüz ?

Ben 15 kişiye teklif ettim şimdiye dek hepsi de böyle oldu... Önce reddettiler sonra karşılaşınca anlamlı anlamlı bakışmalar, beni arkadaşlarına göstermeler felan oldu. Ama gelen cevap "hayır" idi...

Ben tüm bunlardan sonra kendi kendime gelin güvey olduğumu düşünmeye başladım. Dolayısıyla birisi "Evet" diyene kadar her kıza normal arkadaş gibi davranmaya karar verdim. Nerdeyse 15 sene oldu ancak kimse ağzıyla "evet" demedi.. Bu çok utopik birşey mi ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ay banada o iş çok saçma geliyor Seviyolar seviyolar red ediyolar allah beyin versin ya ne beyinsizler var madem seviyosunuz bakıyonuz öküz gibi seviyorum diyin ferideyle kamrancılık oynamak isteyen slkların işi bu eninde sonunda geliyorlardır bence gelmiyorlarsa daha farklı bişeydendir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • geliyorlardır derken ?

• aynen öyle oluyor... Uzaktan öküz öküz bakıp sana öyle gelmiş diyen tipler...

Bir de onun da seni sevmesini sağla diyorsun ama nasıl ? Daha benimle bir yer de oturup birşeyler içmeyi bile kabul etmeyen birine kendimi nasıl sevdirebilrim ?

• Kız elbet var yok değil ancak ben hep teklif ettiğim zaman "evet" demesini ve "evet" demesi ile birlikte ilgilenmeye başlamam gerektiğini düşündüm.. Öteki türlü arkadaş iken yaparsam "asılıyorum" diye düşünürler gibi geliyor.

"evet" demedikleri için de hoşlansam bile normal arkadaş gibi davramdım. Çünkü "hoşlanmış" olsam da bu benim problemimdi. Ta ki o "evet" diyene kadar...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...