Üşümüş ve aç bir kedi kapınızda miyavlamaya başlasa ne yaparsınız?

Üşümüş ve aç bir kedi kapınızda miyavlamaya başlasa ne yaparsınız?

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Şu an evimizde bir kedi var annemin iş arkadaşı iş yerinin kapısında bulmuş hemen bana haber vermişti annem.O gün gidip aldım yavruyu getirdim eve küçücüktü el kadardı.Annesinden ayrı kaldığı için de çok cılızdı.Neyse ki toparladı büyüdü şimdi geldiği güne göre.3 aylık kadar çok tatlı bir kız oldu. :)Bir kedi daha bulsam yine aynısı yaparım dayanamıyorum hayvanlara bir türlü. :)

0|0
    0|0
  • Beslerim.ama eve alamam annem.beni keser kirk yerimden bicaklar ama bahceye bir ev yapdirirm hergun sutunu mamasini veririm.olmazmi :d

0|0
    0|0
  • Sıcak bir süt içine ekmek doğrarım ve kedinin üzerine ince bir şey örterim bir kaç kez yaptım bunu :))

0|0
    0|0
  • ne yapıyorsam onu yapmaya devam ederim. kedi için bir şey yapmam çünkü nankör oluyorlar. köpek zaten haram. kuşa falan hiç girmiyorum bakın. kuşa girdiğimi düşünmek bile istemiyorum.

0|0
    5|1
  • Oyy kıyamam ben ona hemen eve alır besler ısıtırım :) Tabi sonra annem ikimizi de evden atar :)

0|0
    0|0
  • Gecen kis 6 7 tane kedi buldum oyle besleyip besleyip yuva buldum minnoslara .

0|0
    0|0
  • evde 4 kedim var birtanesini sokakta buldum onuda alirdim

0|0
    0|0
  • evime alırım, yiyecek veririm sonra kucağıma alırım sıcağımda durur :)

0|0
    0|0
  • Hemen bir kap yiyecek ve su.

0|0
    0|0
  • oyy evıme alırım sut alır sonrada ısınmasını saglarım yazık ya dayanamam

0|0
    0|0
  • Içeri alıp , ısıtırım .

Mama veririm , çok yazık .

0|0
    0|0
  • Hemen kucağıma alır severım.

eve alır süt filan veririm...

0|0
    0|0
  • eve alırız.

0|0
    0|0
  • süt veririm ama eve almam onların yeri dşarısıdır doğadır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir ara apartmanda yarım saat kedi miyavlamıştı içeri girmiş sonrada içerde kalmış bakmış açan yok 4 katlı apartmanın 2. Katına kadar gelmiş çıktım baktım garfield gibi bir şey şimdi bu çımalar falan hiç kucağıma almayayım dedim kendi kendime sonra dedim ki kediye bak kedicik istiyorsan kapıyı açabilirim önden buyur önce bana baktı sonrada o önde ben arkada 2. Kattan indik kapıya geldik kenara çekildi bana bakıyor indirdin ama açacan mı kapıyı diye bende kapıyı açtım miyavlıya miyavlıya çıktı kedicik şirin bir şeydi =D üşümemişti açmı bilmiyorum ama kedi diyince o geldi aklıma :D

0|0
    0|0
  • oturduğumuz sitede çok kedi var .severim fırsat bulduğumda .eve alırım aç ve üşümüş birini görürsem .

0|0
    0|0
  • İçeri alır, beslerim

0|0
    0|0
  • içeri alır karnını doyururum.başka bir cevapta olamazdı.

0|0
    0|0
  • Allah rızası için yiyecek veririm yoksa sen vermezmisin?

0|0
    0|0
  • En son sokakta bulduğum yavru kediyle 6 senedir birlikte yaşıyorum bir tane daha bulursam onuda alırım

0|0
    0|0
  • O an imkanım var ise mutlaka yiyecek veririm.

0|0
    0|0
  • süt, su ve kuru mama veriyorum.

0|0
    0|0
  • İçeri alırdım sıcak bir yere

0|0
    0|0
  • masa arkadasım olur içeriz beraber

0|0
    0|0
  • doğru olan yemek verip gerisini doğaya bırakmak çünkü bu canlıların asıl yeri bizim yanımız değil

0|0
    0|0
  • benim kedinin manitası var, namıssız her gece pencerenin altına geliyor. kuru mama veriyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...