Bir insanın aşkını itiraf etmesi utanılacak bir şey mi ?

kız ya da erkek olsun hiç fark etmez ama özellkle kızların bir erkeğe aşkını itiraf etmesi erkek tarafından nasıl karşılanır. Bu utanılacak bir şey midir ? yoksa iyi bir şey mi ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• güzel karşılanır eğer o da senden hoşlanıyosa şu başar burcu içinmi soruyosun naptın bişey olmadımı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• değil saygı görülmeli bence

1|0
    0|0
  • kesinlikle iyi ama maalesef erkekler kendisinden hoşlanmayan bir kadına sorduğunda kadınlar biraz bu konuda aşağılayıcı yaklaşıyor. erkekler daha ılımlı reddediyor...

1|0
    0|0
  • halen aşkın var olduğuna inanan birilerini bulmak beni şaşırtırdı anıtlar kuruluna haber verirdim

korumaya alsınlar belki müzeye kaldırırlar

1|0
    0|0
  • yapma kenks yerin dibine girersin yapma sakın dfnvfjbn:D

tabikide yapılmalı her iki tarafta itiraf etmeli herşey erkekten beklenmemeli kezban geleneği sürmemeli.

0|0
    0|0
  • Reddedilme korkusu kızlara böyle şeyleri yaptırmıyor genelde birisi gelip bana aşkını itiraf ederse gururum okşanır çok hoşuma gider ama hoşlanmadığım beğenmediğim birisi olursa kalbini kırmadan nasıl reddedebilirim diye akla karayı seçerim.

0|0
    0|0
  • aşk dünyanın en güzel duygusudur.bunu itiraf etmek gurur duyulacak bir davranıştır ve de karşı tarafın taktirini kazanır cesaretinden ötürü.

not:En iyi cevaba 5 puan veriyolarmış.Level 4 e de az bir xper puanı kaldı:D

0|0
    0|0
  • keşke öyle olsa itiraf eden kız basit kız algısı triplerine giriyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• link Bunu yapmadan ölmek istemiyorum.

2|1
    0|0
  • kesin olumsuz sonuç olacağından kötü

biraz dalavere seven milletiz ne yapacaksan alttan alta sinsi sinsi yapacaksın

1|0
    0|0
  • Genelde kızlar bu konuda daha geri adımda olmalıdır diye sanılır fakat insan sevdiğini istediği zaman söyleyebilir bu düşünce saçma

1|0
    0|0
Yükleniyor...