Artık bıktım allahın dualarımı kabul etmesi için

allah dualarımı kabul etemesı için kesın neyapmam lazım sabır demeyın çok gösteriyorum bıktım artık bundan hep bugun olur yarın olur dmeekten yoruldum zaten dunya yalan burdaki insanlarında beni anlamasını beklemiyorum

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Allah cc kendine edilen bütün duaları kabul eder. Ama üç şekilde

1. İstediğini verir

2.sana sevap yazar

3. Üzerinden bir şeri def eder

Her halükarda dua eden kişi iyilik görür.

Sizin hayır sandığınız belki sizin için şer , sizin şer sandığınız belki sizin için hayırdır. Siz bilmezsiniz Allah bilir...bu ayeti unutma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• her dua kabul olmaz belki hayırlı değildir senin için

1|0
    0|0
  • dua et bir gün olur sabret

0|0
    0|0
  • sabır demeyin diyorsun da, çaresiz bir şey ise çözümü sende bizde bilemeyiz . eğer sorun çok büyük değilse! yok çıkış yolu var diye düşünüyorsan, bizimle paylaş.

0|0
    0|0
    • ya guzel refah birhayat mutlu tek dileğim hayatım boyunca istedım olsun diye hicbrimzaan bana gulmek nasıp olmadı basklarına oldu haketmeyen lere oldu hep bunu çok uzldum elden birsye gelmiyorki herşey o istiyince oluyor

• inşallah tabi. yoluna giricektirde. :))

• inş umarım

• şimdi duanın iki çeşidi var ikisini de tamamlaman lazım

bir tanesi kavli dua yani senin yaptığın

ikincisi fiili dua bu da istediğin olayın gerçekleşmesi için

senin sebebler dairesinde yani dünyada istediğin için sebep hazırlaman

yani hiçbirşey damdan düşer gibi gerçekleşmiyor sonuçta

0|0
    0|0
    • nasıl edersem olur dua kabul

• ya fiili dua şu şekilde mesela diyelim üniversiteye gitmek için dua ediyorsun ya

aynı zamanda gerçekleşmesi için sınava çalışıyorsun bu fiili dua

ya da hastasın iyileşmek için dua ediyorsun aynı zamanda ilaç kullanıyorsun bunun gibi mesela

yani oturduğun yerden kabul olmuyor dualar

mesela sevgilin olmasını çok istersin dua edersin ama arayışta olman lazım

oturduğun yerden beyaz atlı prensini beklersen kabul olmaz

• Duaya kaldıysa ısın olmaz duayı bırakta elınden ne geliyorsa onları yapmaya ugras

0|0
    0|0
  • Kabul olmasını istediğin dilek nedir

0|0
    0|0
    • ya guzel mutlu refah bir hayat bu ya cok birsye istemiyorum herkesın istedıgı gibi yuzum gulsun istiyorum:(

• Hangi şehirdesin iş konusunda yardımcı olabilirim

• İyi niyetli olarak söylemiştim ama neyse bence önce kalbini temiz tutmayla başlamalısın

• ben yıllardır 41trilyon para istiyorum Allah tan olmadı gitti

0|0
    0|0
  • sorunun cevabini biliyorum. oncesinde sana soyleyeceklerimi yapacagina soz vermen lazim ama.

0|0
    0|0
    • yapıcam söyle

• inş arkadasım keske kabul etse yoruldum artık

• derdin neki ?

0|0
    0|0
    • sadece güzel mutlu refah birhayat ya

• bazı insanların duaları kabul olur mutlu olurlar ama neler kaçırdıklarını bilemezler,bazılarınki bu dünyada kabul olmaz onları çok daha büyük mükafatlar bekler.insanlar sınanır isyan edeceklermi diye her isyanın bir cezası her sabrın bir mükafatı vardır bunu ne sen bilirsin ne başkası isyan etmediğin sürece mükafatın elbet vardır.

• inş

• dua ettiğin şeyin senin için yararlı olup olmycanı Allah bilir.zamanını da vereceğini de O bilir.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bizim için neyin hayırlı olup olmadığını sadece Allah bilir

0|0
    0|0
  • Allah yok çünkü.kendini kandırıyorsun

havaya konuşup zaten kesinlikle olacak

diye bir şey yok diyorsun. Avut kendini

daha.

0|0
    0|0
    • sne nebiçim konusşuyorsun tövbe carpılacan ya

• He he çarpılacam :D ben Allah yok diyorum o ne diyor çarpılınca görüşürüz hayatım :)

• dinsız gunah ne içtin be: )

• Sadece dua edip isteklerin doğrultusun da çaba sarfetmiyorsan çok beklersin. Ayrıca her dua bu dünyada kabul görecek diye bir kaide de yok. Her dua kabul olacak diye de. Senin can ile baş ile istediğin şey hakkında hayırlı olan mi? Onun olması ile sana kazandıracakları sen farkında olmadan kaybettirecekleri neler bilmiyorsun düşünmüyorsun. Dua etmek kadar hayırlısı olanı istemekte önemli.

0|0
    0|0
    • yapıyorum inan yine olmuyor uuzlmekten bıktım baskları mutluyken kendımı skıntılar içinde görmekten gına geldi diyorumki ben kötuyum demkeki bana vermiyor diyorum:(

• Hakkında hayırlısı bu demek ki ya da senin imtihanin bu. İsyan etmek pes etmek sana birşey kazandırmaz.

Kızlar Ne Diyor 3

• canım sanırım yürekten dilemek lazım ve bazı anlar varmış o zamanlar dualar kabul oluyormuş.. bir de yanlış doğru bilmem fakat tv de bir hoca anlatırken duymuştum, yağmur yağarken edilen dualar kabul oluyormuş..

0|0
    0|0
  • kesin kabul olması için bişey yapılmaz.. ama duaların daha çok kabul eolduğu saatler vardır. o saatlerde dua et daha çok. duana başlamadan önce ve bitirirken salavatla bitir..inşallah kabul olunur. istediklerin hakkında hayırlıdır. çok sabrettim diyosun bence eğer kendini tutabiliyosan dua ediyorum ama kabul edilmiyo diye dedüşünmemeye çalış. düşünsen bile dillendirme

0|0
    0|0
    • evet haklısın yenide bıkmadan dua ediyorum

• allahrazıolsun tatlım seninde inş kabul eder

• ölsende kurtulsan dimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...