Neden böyle davranıyor acaba?

Bir çocuk var 2 senedir bakışıyoruz :D aslında bakışıyoruz demem doğru olmaz bana nefretle bakıyor. Beni her gördüğünde kaşları çatılıyor. Neden böyle yapıyor bilmiyorum. Tamam çirkin ve kilolu olabilirim ama of bu kadar da abartı. Ben ona hiçbir şey yapmadım. Bir keresinde sınav oluyorduk. Çok konuştuğu için hoca onu boş bir yere geçmesini söyledi o da benim yanıma oturmuştu. Ben zaten çekingen bir tipim kıpkırmızıydılar olmuştum kafamı önümdeki kitaba gömmüştüm. Çok kötü şeyler yaşıyorum. Ben ilk başlarda takmamıştım ama abarttı. Bana çaktırmamaya çalışıyor fark ettiğimi görünce kaşlarını daha da çatıyor. Kantinde en yakın arkadaşımla oturuyordum o ve grubu müzik sınıfından çıktı. Bana hiç bakmadı tabii. Bende bakmadığı için sevindim arkadaşımla konuşmaya başladım. Arkadaşının arkasını döndüğünde bize bakıyormuş yani bana ve suratında şaşkın bir ifade varmış ve sinirli. Ilk başlarda abarttığımı düşünüyordum sonra arkadaşım da fark ettiğini söyledi. Yani abartmadığımı söyledi ona anlatmama rağmen. Ben o çocuğa ne yaptım? Çok kötüyün ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Hep onun önünde rezil oluyorum ben yani sakar biriyim zaten. Sakar utangaç ezik belki de bu yüzden dikkat çekiyorumdur ama yenemiyorum bir türlü amacım dikkat çekmek değil sınıfımdaki aptalların benimle uğraşmasını istemiyorum ya da tanımadığım bir çocuğun bana öldürecekmiş gibi bakmasını ne olur yardım edin sizce neden böyle davranıyor?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• lemanyak dergisinde yumurta adam diye bir karikatür vardı...bulursan onu oku..kendini bulacaksın...beyaz tavşanı takip et...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...