Erkek arkadaşınımın inadının triplerinin sebebi ne olabilir?

20 yaşındayız ve aynı okuldayız. 7. ayımızın da sonuna geldik. Öyle biri ki inat mı inat. Bugün Taksimdeydik dedim ki aşkım gel ana durağından binelim yok ben buradan binmem deyip kıyameti kopardı şişliden geçecekmişiz ben buradan eve 10 dk yürümek zorunda kalıyormuşum. Diyorum ki bak aşkım Şişliden çok geç geçiyor arabam boşuna şişliye gideceğimize buradan bekleriz eve de 10 dk yürürüm. Biliyorum inadından yapmıyor. erkeklik taslayacak ya. Geldik Şişliye abartısız 1.bucuk saat araba bekledik gelmedi ben yine minibüse yürüyüp oradan binmek zorunda kaldım. Ya atılan tripleri görmeniz lazım bir erkek bu kadar trip atar mı evet atar. artık sabrım kalmadı azıcık karşımdakinden mantık bekliyorum ama onun tek derdi inatlaşıp kendi dediğini yaptırmak. Mesela ödevim var teslim etmem gereken. Dedimki aşkım 9 da sınavım var, sende 12 gibi gel seni görüp eve gideyim de ödevi yapayım. Bunun için bile tamam git sen beni bekleme diye triplere girdi. Ne yapmalıyım bilmiyorum.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bugün bende gidecektim taksime akşam vazgeçtim :) Duygularıyla hiç haraket etmiyor!Seni sanki sevmiyormuş gibi ve zorla seninle berabermiş gibi tuhaf!İnatlık hepimizde vardır kimisinde çok az denecek kadar kimimizde çok denecek kadar.Bende de inatlık var ama böyle gereksiz inatlar olmaz.Bu konu bu şekilde geçti diyelim ve yine benzer bir inatlaşma olursa açık açık konuş derim..

0|0
    0|0
    • konuşuyorum yaramıyor işte sanki düşmanıymışım gibi davranıyor sorsan çok aşık. çok önemsiyor ama çocuk resmen küçük bir çocuk

• Çocuk olmak güzeldir küsmek güzeldir ama konuya göre yerine göre değişir.Sürekli olması güzel olmaz.Dediğim gibi sürekli benzerlikler yapar ise açıkça konuşun biraz daha mantıklı ve duygusal olarak bakabilsin.

• Erkekler geç olgunlaşır.

Zibidi işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...