Eski sevgiliye telefon açmak ? ( Acil bir bakıverin lütfen )

Ayrılalı 8 gün 14 saat 36 dk 51 saniye oldu . O gün den beri hiç konuşmuyoruz arkadaş olarak kalalım istersen dedi seni kaybetmek istemem . Bende olur dedim ama konuşmuyoruz . Dün iyisin dimi diye mesaj attı elim ayağım buz kesti zaten içten içe hergün ölüyorum farklı şehirlerdeyiz . Cevap veremedim işteydim saat geç olmuştu . Olsun dedim gece gece 1 mesaj attım iy ideğilim gülmeyi özledim felan birde seni diye yazım gönderdim . Bügün öğlen devamı geldi ama sanki dün cevap versem herşey daha iyi olacakmış gibi geldi . Bügün öyle nasılsın falan bu kadar sonra kesildi :/ . Aramayı planlıyorum birazdan ne diyeceğimi de bilmiyorum . 2 de bira içerim 10 olmadan :) . Sizce yaptığım iyi birşey mi ? yapacağım daha doğrusu ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kiyamam ya keşke biride beni boyle sevse :(

0|0
    0|0
  • istiyorsan ara hayatı zorlaştırma.

0|0
    0|0
  • Neden ayrildiniz, eger ayrilmayi o istediyse arama bence... Borak biraz daha böyle mesajlasin, sen ondan kactikca o senin pesinde olacaktir seni gercekten seviyorsa...

0|0
    0|0
    • Aslında benim yüzümden ayrıldık . Ben istemedim o istedi . .

• Olay senin yuzunden yasandiysa ve sen pismanlik duyuyorsan bunu göster, belki tekrar barisirsiniz. Hatasiz kul olmaz ama hatani tekrar etmemen iyi olur...

Erkekler Ne Diyor 4

• Zor durumdasın anlasılan fakat kendıne buyuk ıskence edıyosun.Hafıf hafıf yazarak sana donmesını beklıyosun.Buyuk hayal kırıklıgına ugrarsın.

0|0
    0|0
  • one ki eski sevgiliden dost falan ters bana

0|0
    0|0
  • ara içinden ne geliyorsa söyle korkma...

0|0
    0|0
    • Ya içimde bir umut var hala hani birgün diye olurda şimdi arayıp iyice ezik durumuna düşersek hepten kaybederim diye içten içe düşünüyorum

• ne pahasına olursa olsun kalbinin sesini dinle kimseyi dinleme ne olursa olsun en azından ben içimden geçeni kendi kararımı yaptım dersin pişman olmazsın.

• eski sevgiliden dost arkadaslikl olmaz kurulmaz anlayin artik sunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...