İnsanların facebook'a eğlenirken koydukları fotolar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlarınızın ya da arkadaşlarınızın arkadaşlarının fotolarına gözünüz takılıyodur eminim, bazen insan dalıyor inasnların fotolarına bakarken buluyor kendini.. çoğu insan topluca eğlenirken dans ederken bardayken etkinliklerdeyken fotolarına koyuyor. sanki sürekli eğlence içinde herkes.. ben baktıkça kendimi mutsuz ve yaşlanmış gibi hissediyorum.. benim hiç onlar kadar çok anlarım yok.. hatta o kadar durgun ki hayatım..

doğru mu bu his.. sizde de oluyo mu?

Güncellemeler:
tek başına kendilerini çektikleri fotolardan bahsetmiyorum..insanlarla topluca eğlenirken dans ederken dışarda etkinliklerdeyken yurtdışındayken..hani sadece biri değil hepsinden hepsinden albüm :) hiç o kadar eğlenmiyorum eğlenmedim de çok nadir.katıldığım etkinlikler de öyle..

ya da katıldıysam foto çekmek aklıma gelmediği zamanlar oldu çok

0|0
1112

En İyi Erkek Görüşü

• elinden gelse wc deki fotolarını koycaklar...öyle bi dünya yok yaaa..üzülme sen

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu onların çok mutlu, neşeli, dertsiz kedersiz olduğu anlamına gelmez. Aksine çok aşırı neşeli insanların o gülen yüzlerinin altında görünmeyen inanılmaz kederler vardır. Onu örtmeye çalışırlar. Yani mutlu olmanın kriteri o fotoğraflar ya da birlikte takılıp gidilen mekanlar filan değildir. Ayda yılda bir gidiyordur onu da ekliyordur. Kimisi ben çok sosyalım, çok geziyorum süsü vermek için yapıyor. o yüzden fazla takılma canım böyle şeylere...

2|0
    0|0
  • sırf facebook profili için resim çekinenler var takma kafanı ...

Kadrajı az aşağı indirsen ya banyodadır ya bir ışıklatma potunun önünde ...

2|0
    0|0
  • Demek ki, adamın hayatında böyle kareler/ortamlar çok az. O yüzden getirip facebook'a koyuyor derim..

Elinde olmayanın dilinde oluyor ya hani..

2|0
    0|1
  • facem yok rahatım

2|0
    0|0
  • aynı düşünce benimde aklıma gelmişti aynı fikire rast gelmek güzel bir durum ..

1|0
    0|0
  • Görünce Söylerim...kih..kih..kih..

0|0
    1|0
  • cheat aktivated

0|0
    0|0
  • bir çoğu fake..

0|0
    0|0
  • sen üzülme kim bilir belki onlarda hayatı boyunca ilk defa öyle bir yere gittiler ve resim çektirdiler sen onlardan daha çok gidebilirsin bir resim için üzme kendini bence

1|0
    0|0
  • para var huzur var adam eğleniyor.gayet koyar adam fotoğraflarını kim karışabilir

0|0
    1|0
    • parayla ne ilgiisi var arkadaşım ya.bu da ayrı bi yorum tabi de biraz saçma olmuş.

• sana niye bu kadar dert oldu alt tarafı soru :) iyi günler.

• çünkü bende sosyalim ve hep fotoğraflarımı koyarım eğlencelerden.sana iyi günler.

• süper bi hayatım var. sende evde otur demek istiyolar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• insanlar evde oturup sıkıntıdan patlarken fotoğrf çektirmez. keyfi yerindeyse eğleniyorsa fotoğraf çektirir. o nedenle bu fotolar gayet normal. benim foto çekme huyum yoktur ama arkadaşlarım çekerler koyarlar sonra altında geyik dönmeye başlar ki bence fotoğraf yüklemenin en keyifli yanı budur.

ha sırf başklarına gösteriş amaçlı yükleyen insanların zaten nesine özeneceksin

bence çok etkileniyorsan face kapat

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Bide kocam bunu yapti sevgilim bana bunu aldi su süprizle karsilastim felan diye resimler koyuyolar hahah..

Gösteris dünyasi bosveer

2|0
    0|0
  • Facem yok.Ama sende bunu mu sıkıntı yapıyorsun.Gösterişten hoşlanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Benimde ilk başlarda moralim bozuluyordu sonradan geçti alıştım mı ne

1|0
    0|0
  • Tabi bazi anlari olumsuzlestirmek için fotograf çekeriz ama bu guzel anlari illa herkese gostericegiz diye birsey yok...

1|0
    0|0
  • Facebookun insanlari mutusz ettigi aciklandi ztn..Facebookta herkes guzel herkes zengin herkes luks hayat yasiyor.. En iyisi kullanma bos ver

1|0
    0|0
  • Hahahaha .Çok takıntılı bir milletiz.

Ne yapar yapsın ne diye kendinizle kıyas halindesiniz ki

Kimi kalabalıkta eğlenir jimi evinde ayaklarını uzatarak mesud bahtiyardir.

Özendirdi mi yoksa .d

1|0
    1|1
    • e özendirdi ki buraya yazdık.bunu anlayabilmen garip olmamalı.millet olarak genellemen de doğru olmaz bence.

• degisik bunlar. uzaylilar heralde ):

• ''Bakın ortam kurdum'' diye bağırıyorlar gibi geliyor bana.

1|0
    0|0
  • hoşuma gidiyor

çek çek feyze atarııhh

0|0
    0|0
  • Sonradan görme diyorum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...