Sizce sessiz bir kızın sevgili yönünden hiç mi şansı yok?

Evet soru bu :D Açık ve net.Sizce sessiz bir kızın sevgili yönünden hiç mi şansı yok? Arkadaşlarımın yanında sessiz biri değilim aslında.Ama bir ortama girdiğimde çok fazla konuşamam.Ve insanların gözünün içine de bakamıyorum.Sanırım bu yüzden kaybediyorum

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• konuşman mesele değilde, en azından hoşlandığın bir çocuk falan olursa bak ona,

mesela senden hoşlanan birinin sana bakarak sana bunu belli etmesi hoşuna gitmez mi?

öyle işte.. bak sende..

1|0
    0|0
    • Çocuk bana hiç bakmıyorken benim bakmam garip olmaz mı sence ? :D

• yav niye garip olsun.

o çocuk seni kendine bakarken bir kere görsün yeter, takılır peşine :))

ama ihtimal tabi; hoşlanmıyorsa yapıcak bişey yok, yenisine bakarsın :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet sen de belirtmişsin, sessizlik değil de, insanların gözlerinin içine bakamamak?Çünkü birisi ile göz göze geldiğinde, az bir süre de olsa gözlerini O nun gözünde tutmuyorsan, bu karşında ki kişi tarafından; demek ki, ben ilgisini çekmiyorum şeklinde algılanır!..

1|0
    0|0
  • Hayır ben şahsen sessiz kızları daha çok severim.

1|0
    0|0
  • Güzelsen biri gelir seni bulur :D

1|0
    0|0
  • tam tersi bence sessiz bir kız beni deli gibi çeker dayanamam çok fena bağlanırım valla konuşan ve gereksiz konuşan kızlardan haz etmem suskun ve masum olmalı

0|0
    0|0
  • bu yüzden kaybettiğini sanmıyorum... yaş ileilgili.. senin jenerasyonundaki erkekler genelde olaya ciddi bakmaz ve yüzeysel de olsa seks yaşayabileceğini düşündüğü kıza yanaşır.. sen sessiz halinle böyle bişeye kapalı bir kız imajı veriyorsundur.. büyük olasılıkla bundan kaybediyosun.. tabi bu tahmin...

0|0
    0|0
  • ben sessiz kızlardan hoşlanırım çok konuşan şımaran gülen kızlar çok güzelde olsa bana itici gelmiştir.ağırbaşlı sakin sessiz kızlar bence daha idealdir.hem erkeklerin güvenini daha çok kazanırlar.keşke senin gibi biriyle tanışabilisem

0|0
    0|0
  • Alakası yok seni begenen hicbiseye bakmaz

0|0
    0|0
  • var ben öylesine aşık oldum ama olmayaymışım daha iyiymiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hayır ne alaka

0|0
    0|0
  • bu soruyu not aldım

0|0
    0|0
  • bence hiç alakası yok gönül yakmayı biliceksin işte bakışlarınla filannn gözlerle temasss

0|0
    0|0
  • ben çok sessiz bir kızım arkadaşım da yok şu an ama sevgilim var mutluyuz başlarda çok kasıyodum kendimi konu bulmak için şimdiyse konuşmadan da duruyoruz saatlerce sandığım gibi sıkılmıyo benden her an yanında istiyo hatta bence biraz şanslıyız bu konuda çünkü erçekten sevmeyen bir erkek bıkar bizden uğraşmak istemez istediğimiz kadar güzel şu bu olalım adamın derdi eğlenmek ama seven erkek sessizliğin bana huzur veriyo diyip daha çok bağlanıyo tabi bu benim görüşüm

0|0
    0|0
  • ay bende sesızım ve boyle olmakdan sıkıldım kurtulmak ıstıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...