Üniversitede Öğretmenler günü hediyesi olur mu?

Üniversitede ilk yılım olduğundan alınır mı alınmaz mı bilemedim tabiki saçma cevaplar gelmesin alınır derseniz öğretmen adına TEMA vakfına ağaç diktirip öğretmen adına sertifika istiycem onuda hediye olarak vericem gayet anlamlı olur diye düşünüyrum. Alan var mı ya da alınır mı?

Güncellemeler:
Abi yok ya herkes asıldığını düşünür felan demiş hocayla biz bayağı zaten konuşuyoz benden büyük oğlu var ne dediğinizi kulağınız duyuyor mu sizin edep yahu şurda masum bir hediyeden bahsettik.

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• Gayet güzel düşünmüşsün. Hediyeleşmek için herhangi bir sınır konmasının da hiç bir mantığı yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• öyle sıradan hediyeler almak çocukça olabilir, sonuçta üniversite öğrencisisin. ama ilginç bir şeyler alabilirsin. şuraya bakmanı tavsiye ederim; www.buldumbuldum.com/.../

0|1
    0|0
    • Üstünden yıllar geçmiş. Sorumu tanımadım.

• Al gitsin.

0|1
    0|0
  • oha daha neler aşık olduğunu düşünür :)

0|1
    0|0
    • hoca 40 yaşında bayan ben 20 yaşndayım.

• 40 yaşındaki adamlar 20 yaşındaki kızlara ilgi duymaya başlar bunu biliyor muydun?

• Ben hayatta almazdım :)

0|1
    0|0
  • hangi üniversiteyse orası bombalamak istiyorum

0|1
    0|0
  • Al istediğini olsun bitsin .

0|1
    0|0
  • Neden alınmasın alınır tabi.

Benımde kafamda var uc bes hoca.

0|1
    0|0
  • ben ortaokulda bile almzdm bide ünidekine alcm yok artık D:

0|1
    0|0
  • univde yok oyle seyler. zaten onlarda ogretmen degil. bilim adami/akademisyen/ogretim uyesi falanlar. ogreticilik onlarin yan sifati. bir nevi cirak yetistirme. ama sen gercekten deger verdigin bir hocan varsa al, hos olur. az biraz muhabbetin olan hocaya alirsanda garip olur yagcilik olur. ya da asildigini dusunebilir.

1|1
    0|0
    • hocanin yasini ne bilek biz? benim hocalarim hep citir. hic utanmam asilirim hosuma gidene.

• 40 yaşında bayan yahu :D ben 20 yaşındayım oğlu var bende büyük.

• En fazla lisede uygun olur bence

0|1
    0|0
  • hangi birine alıcaksın yaa .senin için özel bir hocana mı

0|1
    0|0
    • aşıl olduğunu düşünebilir dikkatli ol tamam mı

• e heralde hocaya tutup kazak felan giysi alsam zaten rezilliğin daniskası :D

• arkadaşım sen bilirsin biz yardımcı olmaya çalıştık orası üniv işte

Erkekler Ne Diyor 1

• ben 5 yıldır üni deyim öyle birşey görmedim. ama bence al, hocanın gözüne girersin.

0|1
    0|0
    • Herşey hocanın gözüne girmek değil ki ya hep neden bu yönden bakılır. sırf bu yönden bakılcak diye ön yargılıyım.

• benim ki sadece bir örnekti. hediye alırsan hoca senin kendisine duyduğun saygıyı anlar ve sevinir. ve hocanın gözüne girersin.

ve unutma artık herşey çıkar ilişkisine bakıyor.

Yükleniyor...