Şöyle Sürekli Dayak Yiyecegim Bir Dövüş Sporu Var Mı?

Dayanıklılıgım pek yok 1 yumrukta dagılıyorum şöyle belirli bir eğitimden sora her hafta ringte felan maç yapıp dayak yiyecegim bir dövüş sporu var mı dayanıklılıgımı geliştirmek istiyorum?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dayak yemeyi öğrenmek istiyorsan boks ve kick boks tavsiyem. Diğerleri dayak yememeyi öğretir. zaten bu iki sporun temeli dayanıklılık olduğundan 1 yumrukta dağılma olayın da ortadan kalkar.

0|1
    0|0
    • Kickbox daha iyi bence çünkü 7 ay bir BOx kursuna gittim 5 defa maç yaptım kasklı felan ya da gittigim spor salonu mu kötüydü?

• Antrenmanları önemli. Nasıl antrenman yapıyorsunuz bilmediğim için yorum yapamam. Ama kick boks antrenmanları boksa göre daha serttir. Direkt darbe odaklıdır. Eğer gerçekten dayak yemek istiyorsan hiç bunlarla uğraşmana gerek yok. Gir bir kahveye söv çık. Gerek taksit taksit gerekse peşinen döverler seni.

• Yok abi orda rezil olma olayı var burda hem temiz dayak yiyoruz hem teknik ögreniyoruz yeri geldiginde ordada ederiz :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Türkiyede dayak yemekten kolay ne var?

Çık sokağa '' herkesin kabul ettiklerine karşıyım'', '' askerliğe hayır '' diye bağır, 7/24 yersin dayağı zaten..

0|1
    0|0
    • İşte dayak yiyince rezil olurum bir karizmam var benmde o yüzden ringte yemek istiyorum

• Dayak mı yemek istiyorsun dövebilirim istersen :P:p

0|1
    0|1
    • Bir kızdan dayak yersem karizma sıfıt :D

• TM o zmn orda saglam dayak yerim dimi birz dayanıklılıgımız artsın sevgilimize laf atan bir sürü p.ç var onu korumak için herşey onun için yoksa kavgacı biiri değilimdir...

• tekvando boks falan uyar sana

0|2
    0|1
    • Tekvando korumalı oluyor yani işe yaramaz

• kick boks senlikmiş

0|1
    0|1
    • Dayak yer miyim orda bol bol

• ağzını burnunu kırarlar :)))))

• oh oh güzelmiş dayanıklılıktan sora artık korkaklıgımda gider heralde :D

• Kick boks olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Spor olarak bilemem ama dokakta şöyle tip birisine ne bakıyon desen yeter ;)

0|1
    0|1
    • Öylede rezil olurum benm gururum var dayak yemiyim :D

• babam sabırlıdır ama sabrı tükenince kaldırır duvara atar beni kalsın :D

• Sende hiçbirisine gelmiyorsun :)

• Kick boksa yazıl hocaya atar yap :))

0|1
    0|0
  • gel bana günde 3 posta dövim bende antreman yapmış olurum.

0|0
    0|0
  • taylanda git orda bulursun

0|0
    0|0
    • taylanda mı gideyim :D 50 km uzaga gidecek paramız yok :D

• akıllı uslu şeyler yapın

0|0
    0|0
  • gel ben döveyim

0|0
    0|0