Peruk kullanan var mı ?

Alaya alacaklar, yazmak için yazacaklar cevap vermesin. Hastalık durumum var almayı düşünüyorum ama uçar falan diye bir cesaret edemedim . Kullanan ya da çevresinde kullanan var mı ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Hastalık derken ne gibi bir durum yanlış anlamazsan saç kıran vs bide kendine uygun peruk seçip rahatlıkla kullanabilirsin umarım sorun herneyse geçer

0|0
    2|0
    • ölümcül değil süründürücü hormon hastalığı var geçen bir durum yok yani. :/ cesaret edemiyorum hani uçar mı rüzgarda diye

• Oy ben vermedim de simdi elim degdi baska cevaplarini artilarim kusura bakma

• Neyse alıstık artık bu arada teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle Allah şifa versin. Benim annem meme kanseri olduğunda saçları dökülmüştü, o da peruk takmıştı. Bence taksan sıkıntı olmaz. Tez zamanda durumun iyi olur, gözlerinden öpüyorum..

2|0
    0|0
  • kullanmıyorum sen

0|0
    1|0
  • okuldan bir kız arkadaşım kullandı valla çok da güzel oldu :) uçmaz merak etme , eskidenmiş onlar.

1|0
    0|0
    • çok belli olmuyor dmi

• yok olmuyodu. ben kızı tanıdığım için biliyodum ama saçları çok güzel oldu valla yeni hali. onun da sıkıntıdan kısa zamanda dökülmüştü.

• Gecmiş olsun :(

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun bebiş..

1|0
    0|0
    • geçen birşey değil

• Şifa bulursun inşallah

• umarım

• ben kullanıyorum kafam kel kızlara saçım var diyorum burada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• canım saç ekimi de düşünebilirsin

onun dışında senin kafana uygun olarak yapıyorlar tam yerleşiyor uçma imkanı yok hem bir yakınımız beden eğitimi öğretmeni o kadar koşuyor zıplıyor derslerde yine rahat yani kısa saç kullanıyor ama

1|0
    0|0
    • Sac ekimi icin ilk sac gerekli. Tesekkur ederim.

• Geçmiş olsun. Yakın bı arkadasım kullandı ama oyle bı durumla karsılasmadı.

Çok rahattı.

1|0
    0|0
    • karda kışta sorn olur mu :( en çok bundan korkuyorum . doğal duruyor muydu ?

• teşekkür ederim ya içim rahatladı

• Rca ederım :)

• Evet bı tanıgım kullanıyo üzerinede kiş günlerı bere takıp çıkıyo ama iyi bir yerden al

1|0
    1|0
    • rüzgarlı bir günde uçar mı sence

• Ya bununda şapka gibi bedenlerı var ama uçmasın dıye bereyle önlem alıyo işte bu arada geçmiş olsun

• çıtçıtı falan varsa daha iyi olur

0|0
    1|0
  • bir arkadaşım kullanıyor ve çok rahatsız edicii buluyor,bu arada umarım iyileşirsin

0|0
    1|0
  • benimde saçlrm çok döküldü açıldı önlerdn peruk almyı dşünyrm :( gerçek saçtan olsn belli olmaz peruk olduğu ama pahalı olur

1|0
    1|0
    • :( uçar mı rüzgarda acaba karda kışta bere mere neysede ha kazara uçtu :(

• uçmaz heralde :(

Yükleniyor...