Burağın yerine artık umut oynamalı mı?

sizce artık burak yılmaza verilen şans yeter mi ? anketi oylamayı unutmayın :)))))

• Burak yılmaza artık katkılarından dolayı teşekkür edilmeli
    10% (1)50% (11)38% (12)Oy Ver
  • Juventusa ve real madride gol atan umut yedek mi kalır ayıp denen bir şey var
    50% (5)27% (6)34% (11)Oy Ver
  • Burak düzelir bak gör asıl sistemde hata var
    20% (2)14% (3)16% (5)Oy Ver
  • Umut bulutta burakla aynı ayarda bacım konuşmaya gerek yok
    20% (2)9% (2)12% (4)Oy Ver
  • Drogba çekilsin aradan burak ve umut ikili olunca delifişek oluyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|37

En İyi Kız Görüşü

• Ben kızamıyorumm burağa ya geçen sene o kadar iyiydi simdi net gol pozisyonunu dahi atamıyor. Taraftar zaten ağzına geleni sayıyo. Bence lig maçlarında umut oynamalı ama şampiyonlar ligi maçlarında burak devam etse daha iyi olabilir gibi

3|0
    0|1
    • nickinden dolayı sana en iyiyi veriyorum bundan sonra daha sık uğrarsan spor bölümüne başım gözüm üsütünesiniz her zaman tüm renktaşlar senide listeme ekledim cınımmm bınım :)))))

• Sagol renktasim :))

Erkekler Ne Diyor 37

• umut bulut fenerdekı semıh beşiktaşdaki mustafa pektemek gibi bence yedek kulubesınde yaslanacak cunku burak yılmazı sızler yarattınız :D

1|0
    0|0
  • ben bir beşiktaşlıyım burak yılmazı beşiktaş a geldiği yıldan beri takip ederim kendisi Beşiktaş dayken Beşiktaş seyircisin pek sık yapmadığı biçimde her maç küfürlerle ıslıklarla karşılanırdı çünkü kendisi o zamandan karakterini ortaya koymuştu sağ kanatta aldığı her topta yanına rakip gelmesiyle kendini yere bırakır ve emek hırsızlı yapardı eğer o zamanlar burağı takip eden varsa Beşiktaş taraftarının kendisinden ne kadar nefret ettiğini bilirler şmdi gelelim gs deki burak a geçen sezonun ilk derbisi zayf beşiktaş los galacticos denilen gs karşısında inönüde Beşiktaş şaşılır biçimde son dakikalara 3-2 önde giriyor ve sahnede emek hırsızı burak yılmaz kendini aniden yere bırakıyor tabi hakem dayanır mı buna çat penaltı maç 3-3 gs taraftarı ne yapıyor çok omurgalı (!) bir duruşla kral burak harikasın burak şeklinde bütün sezon baştacı yapıyolar tabi biz ne yapıyoruz o arada beşiktaşta fenerde manisada trabzonda oynarken hep burak ın topçu olmadığını söylüyoruz ama herkes bizi futboldan anlamayan cahil diye adlandırıyolar ve bu sezon çok sevgili gs taraftarı o yüce krallarına ana avrad kayıyor şimdi sevgili kardeşlerm ben bu burak ı topçu diye kaale alıp yorum yapmam sizide taraftar diye dikkate almam öyle bir akşam akşam döşeyim dedim sevgiyle kalın :D

0|0
    0|0
  • Umut oynamalı her zaman

1|1
    0|0
  • buragı kusturmemek lazım oncelıkle,yalnız ona verılen sans bana verılse ben bıle oynarım santrafor.. ya kendıne gelecek ya da arkadakılere yol verecek,oyle yuz pozısyona gırıp 10 gol atan degıl 3 pozısyona gırıpte 1 gol yapan santrafordur,drogba ve umut ıyı bır ıkılı olabılır,ayrıca burak cok egoıst umut yardımıda sevıyor bence umut-drogba daha cok gol atar...

5 yıldızlık soru renktas:)

0|0
    0|0
  • Sol açık oynayacaksa ikisi de oynamasın çünkü ikiside birbirinden teknik özürlü oyuncular. Bu adamların işi gol atmak kaleden ne kadar uzaklaşırlarsa performansları da o oranda düşüyor. Bence ya santrafor oynamalılar ya da hiç oynamamalılar. Santrafor oynayacaklarsa da tercihim burak yılmaz'dan yana

1|0
    0|0
  • Bence ikiside oynamasın zaten tek forvet oynuyoruz oradada Drogba

0|1
    0|0
  • o nasıl bir nick ya

0|0
    0|0
  • hayır başka biri olsun sabri oynasın

0|0
    0|0
  • burak ben oldum havasında yıldızım ben artık der gibi davranıyor bence tr de futbol oynamasın karakteri saglam degil

0|0
    0|0
  • evet çok fırsat kaçırdi bu yıl

1|0
    0|0
  • ikiside gitmeli galatasaray seviyesindeki bir takıma yakışmıyorlar...umut biraz iyi ama yinede yetersiz...torres lazım bu takıma

0|0
    0|0
  • şuanki sistemde ikiside sol taraf için sağlıklı değil

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz Fatih Terim'den sonra, Galatasaray'da hiç bir varlık gösteremez!...Artık boş yere yer işgal etmemeli.

0|0
    0|0
  • Guzel cekismeki hali saha turnuvalari var hen ofsayt kuralida yok bence Burak Yilmaz oralarda daha basarili olur.

0|0
    0|0
  • mesele burak ın ya da umut un oynaması değil mele burak ın ve umut un yerinde oynaması yani forvet. biri sağda biri solda oynarsa bu iş olmaz

0|0
    0|0
  • evet umuta şans verilmeli

0|0
    0|0
  • İkisininde topu inşaata kaçar inşallah :D

0|1
    0|0
  • burak bence futboldan anlamıyor

0|2
    0|0
  • burak yılmaza kendini yere atarak kazandırdığı penaltılar için teşekkür edilip umut yer verilmeli artık <zxcvbhnjk

0|1
    0|0
  • burak futbolcumu yaa

0|1
    0|0
  • kendi soruna en iyi cevap olarak kendi cevabını seçiyorsun...

sorduğun sorudada verdiğin cevaptada burağın yazmışsın.

Özel isimler ek alınca sondaki sessez harf yumuşamaz Burakın yazılır

0|0
    0|1
    • her en iyi seçtiğim cevap bensem iyiymiş her imla hatası yapanda yine bensem iyiymiş :))))

• burak'ın oyununu hiç beğenmiyorum bence gözde çok büyütülen ama icraati olmayan bir futbolcu izlediğim her maçında en az 2 tane gol kaçırıyor. tabi bu benim fikrim

0|0
    0|0
  • Ben olsam Burak'ı düğünde bile oynatmam.

0|0
    0|0
  • Umut bulutta burakla aynı ayarda bacım konuşmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • az daha kredisi var sanki geçen sene yaptıklarını unutmamak lazım ama koltuğu sallantıda

0|0
    0|0
  • Juventusa ve real madride gol atan umut yedek mi kalır ayıp denen bir şey var

0|1
    0|0
  • burak şöhretin etkisine dayanamadı umut en mütevazi oyuncunuz.. formayı kapması için çok çalışması gerekiyor teknik olması lazım biraz daha

0|0
    0|0
  • Çare bruma :-)

0|0
    0|0
  • Umut daha yararlı olabilir

0|0
    0|0
  • burak yılmaz şuan ki gs sistemine uymuyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

• burağa bir ısınamayan ben olmadığına sevindim :D

1|0
    0|0
  • Umut 'un Burak'tan daha yararlı olacağı kanısındayım.

1|1
    0|0
  • Evet bence de oynamalıyım fakat takımımız tek forvet sisteminde daha başarılı Drogba abi tek başına ceza sahasını esir alıyor resmen ona güveniyorum ama size söz veriyorum CL'de daha çok gol atacağım

1|0
    1|0
  • Burak YILMAZ'ın hakkını yememek lazım zor bir dönemdeyiz ve Umut daha faydalı bence ama aman aman bir fark yok

0|0
    0|0
  • Burağı zaten başka takımlar alacak bence,yani sorun kalmayacak.Bir fenerbahçeli olarak şunu söyleyebilirim umut daha çok değer hakeden bir insan.Galatasaraylı yakınlarım bile sevmiyor burağı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...