Kızlar sporla güzel kalçalara ve karına sahib olmak ister mi ?

Kızlar halinizden memnun musunuz ?böyle olmak için bir çaba harcarmıydınız ? ne amaçla böyle olmak isterdiniz ya da neden böyle olmak istemezsiniz ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim gördüğüm kadarıyla kızlar hep incecik olmayı istiyor. Mesela arkadaşlarıma "Ben biraz kaslanmak istiyorum." dediğimde "Iyyy..." diyerek gözlerini belertiyorlar, yani kızlara spor yapmak da ya da fit olmak/kaslanmak dediğinizde hayır cevabı olmanız mümkün çünkü kas yapınca Arnold Schwarzenegger olacağınızı zannediyorlar. Ben fit, kaslı ve güçlü bir bedene sahip olmak isterdim. Çıtı pıtı olmaktan hoşlanmıyorum. 8 senedir spor yapıyorum ama kaslanmak o kadar da kolay değil. Beslenmeye de dikkat etmek lazım, spora da, ağırlık çalışmasına da.

1|1
    0|0
    • super bir yazı olmus.Kızların dusuncesi net bu sanırım.Dolgun sıkı kalça ve duzgun ınce bır bel karın ıstemıyor sanırım

Kızlar Ne Diyor 8

• Çabam yok ama isterdim tabi.

0|0
    0|0
  • kadınlar kendilerini güzel hissettiklerinde seksi, seksi hissettiklerinde de istekli olurlar. Yani kendilerine çalışırlar

0|0
    1|0
  • Kalçaya gerek yokta karın önemli

0|0
    0|0
  • evet isterler.onların başı kel mi

0|0
    0|0
  • Zaten yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • İstemez neden istesin ki.

0|0
    0|0
  • gerek yok sarkan taşan bir yerim de yok tığ gibiyim

0|0
    0|0
  • kaşçalarım çok geniş ve popom büyük. belim ince o yüzden kalçaları biraz sıkılaştırmak isterim , eritmek değil. geçen hafta spor salonuna yazıldım bugün kahvaltıdan sonra gideceğim inşallah yaza kadar bacaklarım biraz da olsa sıkılaşır :)

0|0
    0|0
    • umarım hedefine ulasırsın.güzel kalcalar hep çekicidir

• inşallah ulaşırım hedefime :)

Erkekler Ne Diyor 4

• istemezler mi hiç

0|0
    0|0
  • Bu sorduğunu istemeyen kız var mı?

0|0
    0|0
  • bence istemez