Yaşamak için birini öldürür müydünüz? Yoksa yanınızdakiyle birlikte işkenceyle ölmek mi?

Evinizde sizinle birlikte iki kişi kalıyorsunuz. Gece geç saatlerde birden evinize biri giriyor ve sizi ve sizinle kalanı bağlıyor. Yaşamak için yanınızdaki diğer kişiyi öldürmenizi istiyor. Ya onu öldürüp hayatta kalacaksınız, ya da ikinizde öleceksiniz. Ne yapardınız?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle adamlara güvenilmez.Ne malum ben yanımdakini öldürdükten sonra beni de öldürmeyeceği? O yüzden öldürmezdim.Canını ben vermedim almakta bana düşmez.

0|0
    0|0
  • Yanımdakinin kim olduğuna da bağlı. Ailemden biriyse öldürmem ama başkasıysa olabilir.

0|0
    0|0
  • Öldürürdüm diye düşünüyorum böyle çok sevdiğim bir insan değilse.Veya öldürmemeyi tercih ederdim adam bu hareketimden dolayı beni takdir eder serbest bırakırdı.Veya iki kişiyiz biriniz ölecek deyip karşımdaki kişi beni öldürmeye kalkışırdı o adam bu hareketinden dolayı beni kurtarır ve öldürmeye çalışanı öldürürdü. 3 seçenek var burada bence bir adam durduk yere böyle bir olay yapmaz birimiz kurtuluruz kesin akıllı davranandır 2 ve 3 uygun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben kimseyi öldürmezdim ama öyle bir hak verseleydi yanımdaki yerine bizi tutan adami öldürürdüm en azindan denerdim nasil olsa ölecem :D

0|0
    0|0
  • silahı alıp onları öldürürm :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...