Çok az bir ömrünüz kalsa hayatınızda yaptığınız ya da yapmadığınız nelerden pişmanlık duyardınız?

ben sitedeki sevgilimin kıymetini bilemeyip onu siteden başka bir kızla aldattığımın pişmanlığını yaşıyorum şu an yaşamam için hiçbir sebep kalmadı, kalbini sevdiğim demesini çok özleyeceğim, remember me baby :(

link

link

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|1
    0|0
  • Geçmişteki şeylersen ne kadar pişmanlıkta duysan bunu geri çeviremezsin. Sadece o an üzgün olmanı sağlar. Hep geleceği düşünürsen şu an yaptının farkına keyfine varamazsın sonra az da ömrün kalsa çokta kalsa bir anda kendini bitmiş bulursun. Gelecek diye yaşlanıp hiç bişey yapmamış olursun. Asıl pişmanlığın bu olu. O yüzden anı yaşa keyfini çıkar ;)

Keşke biri her o duyguya düştüğümde bana bunları hatırlatsa :D

0|1
    0|0
  • çok arabesk sin kardeşim ya topla kendini insanlar neler atlattı ömründe sende atlatırsın çevrene ve dünyaya tekrar dön ..akıllım :D

0|1
    0|0
  • Hayatımda yaptığım hiç bir şeyden pişman değilim kanka en büyük pişmanlığım ise okurken bir asistan vardı o kadar uğraştım bir onla yatamadım ya o koyuyor :)

0|1
    0|0
  • bilmem

0|1
    0|0
  • gıcık aldığım bırıne agız burun dalamdan :)

0|1
    0|0
  • Aslında çok az bir ömrüm var, şuanda hayatta kalmam bile doktorlarıma göre mucize. Tek pişmanlığımsa şansım varken, ona sırıl sıklam aşık olduğumu cesaret edip yüzüne haykıramamak.

0|1
    0|0
  • Pişman olmadan önce neden aklın başında değildi değermiydi kızı üzmeye vicdan azabı hiçdeiyi değil

Yaşamak için sebebin var kız için dünyada değildin sen

1|0
    0|0
Yükleniyor...