Diğer kutusuna mesaj atan ve ekleyen kızlar hakkında ne düşünürsünüz?

''Tanımadığın insanları eklememelisin bu hiç etik değil.'' yazıp cevap hakkı tanımadan engelliyorum. Ve haklarında hiç iyi düşünmüyorum yazık yani onlara... Sizce ben mi çok ön yargılıyım siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• bence haklısın ama şöyle düşün bazılarıda senin düşündüğünün tam tersini düşünüyo ve onlara görede kendi yaptıkları daha doğru. sen cevap verme ama diğerlerinide yargılama

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Erkeğin kezbanı olduğunu düşünüyorum.

Çok gereksiz bir tribin yok mu sence de?

Tanışmaktan ne zarar gelebilir, bu nasıl bir korunma içgüdüsüdür?

Üstelik etik olmayan seni tanımamaları değil, senin onları tanımadığın halde bunun etik olmadığını söylemendir.

1|1
    1|0
    • Ya kişisel bir hesabım sonuçta sadece samimi olduğum insanlarla iletişim içerisindeyim o sitede, kalkıp hiç tanımadığım birinin oradan mesaj atması tanışmak istemesi salakça değil mi? Hem her kızla tanışacak muhabbet edicek zamanım da yok, ayrıca olayın asıl boyutu başta söylediğim gibi ''İNTERNET MAHREMİYETİ''

• Belki de sen beni anlamak istemiyorsundur olaya psikolojik bir yaklaşım sergileyeceksen bunu da irdelemen gerekli.. Senin bir fikrin var ''Tanışmaktan ne zarar gelebilir ki?'' ayrıca bunu söyleyen aynı insan bana aynı cümlenin içerisinde hakaret ediyor. Belki böyle tezat insanlarla karşılaşmak istemediğim için tanışmaktan çekindiğimi anlayamaman bu durumda çok normal, ayrıca şuan olduğu gibi o insanlara da cevap yazmam tamamiyle zaman kaybı, sen ve senin gibiler ''MODERN ZAMAN SÜRTÜKLERİ''siniz

• Tamam. MODERN ZAMANIN DAR GÖRÜŞLÜ ERKEĞİ

• Amaçsız ve boşsunuz ama haksız da değilsiniz...

0|2
    0|0
    • Buradaki amaç hemcinslerime de aynı mesajları göndermemeleri için tepki oluşturmak, ikinci olarak, aksine boş olsaydım gereksiz insanların gereksiz tanışma tekliflerine cevap veriridim, üçüncüsü, haksız olduğum noktalar olabilir karşı tarafa cevap hakkı tanımamak gibi, ama benim penceremden gayet haklıyım...

• Özet geçmiştim zaten siz de açıklamışsınız...

Takdiriniz için de teşekkür ederim...

• Senin gibi kamiller çok var ortalıkta .

Kendini adamdan sayıyormusun , çok merak ediyorum?!

Bi ''selam , tanışalımmı'' cümlesinde hiçbir kötülük sezemiyorum .

0|2
    0|1
    • katılıyorum

• Sen benim düşünceme saygı duymadın , bende duymam .

Anladın mı ?!

Hade yeter .

• Öncelik sırasına koyarsak önce sen benim görüşüme saygı duymadın, çünkü dünyada sadece sen ve düşüncelerin var sana bir ipucu olgunlaştığında bunlar değişebilir asla umutsuzluğa kapılma, hoşçakal.

• Kötü bir şey düşünmem ben,konuşmak istemiyorsam cevap vermem.

0|1
    0|0
    • Cevap vermeyince bir mesaj daha bir mesaj daha geliyor yani illa ki sert bir tepki gerekiyor bence

• Ben de tartışmıyorum zaten engelliyorum, cevap için teşekkürler..

• Ekleyip "kimsin" diye soruyorlar bir de ahahah

0|1
    0|0
    • Wow sana daha alkolikler denk gelmiş :)

• erkekler ekler küfreder,kızların eklemesi bile ayıp olmuş vayy

0|0
    0|0
    • Ben tanımadığım birine arkadaşlık isteği göndermedim mesaj da atmadım asla da atmam, böyle bir hakkı kendinde bulacak insanlar da hiç hoşuma gitmiyor..

• Öyle de bazen de eski bir dostun arkadaşın seni bulup yazıyor o yüzden kapatmıyorum ama bu gidişle kapatcam sanırsam

• arkadaşlarımın arkadaşları ayarlı yaparsın.

• :D bir şans tanısaydın iyiydi

0|0
    0|0
    • Ya aslında engellemekle ve karşıdaki insana cevap hakkı vermemekle büyük saygısızlık yaptığımın farkındayım ama prensibim bu ''İnternet mahremiyeti'' diye bir şey var sonuçta tanımadığım insanlarla muhabbet etmem internet üzerinden :) Bu gün engellenenlere baktım da 30'u falan geçmişler onun üzerine soruyu sorma gereği duydum :)

• faceni versene bende eklicem :D

• :D

• ya belki bir cevabını beğendi sohbet etmek istedi ne var bunda?

0|0
    0|0
    • ben tanımadığım insanlarla sohbet etmiyorum hem arkadaşım değilse nereden gördü falan filan ayrıca sevgilim var, niyetleri de belli zaten çoğunun !

• herkes kötü değil ki.. tanımak için ekliyor zaten karşındaki. benim iki cinsten de kardeşim gibi olan arkadaşlarım oldu :)

Erkekler Ne Diyor 3

• sen çok ön yargılısın..nolcak ekleyince ekmeğinimi alıyo elinden suyunumu alıyor? belki konuşur bişeyler öğrenirsin..

0|0
    0|0
    • Ama o benim kişisel hesabım tanımadığım hatta samimi olmadığım insanları bile eklemiyorum, internet mahremiyeti sonuçta..

• tanımadığım ne olduğunu bilmediğim insanlarla konuşmak zevk vermez bunalırım

• kaybedersin hep..ben sokakta gördüğüm biriyle bile konuşurum..herşey hayata ait..kullan..

• engellemen niye mesaj atarsın oldu bitti ya da en basitinden istekleri kapatırsın.

0|0
    0|0
  • Diğer kutusuna mesaj atılmaz. Mesaj atarsın, arkadaşın değilse "Diğer" kutusuna gider.

Ben de Facebook (Feysbuk) yerine face ya da feys yazanlara/söyleyenlere kötü gözle bakıyorum. Senin mantığının aynısı bende, burda da var. Tanımıyorsam, muhabbetim yoksa ya da neden arkadaş olmak istediği meramını yazmıyorsa, kabul etmiyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...