Bir kız neden beşiktaşlı olur ?

Kız dediğin sarı olur kırmızı olur lacivert olur canlı renkleri tercih eder ne alaka yanı siyah beyaz ben bir kızın bu renklerı sevmesinin bir nedenı olur diye düşünüyorum neden siyah beyaz ?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın Beşiktaş bir erkek takımı orası kesin ; asıl soru şu olmalı ERKEK ADAM RENKLİ TAKIM TUTAR MI ?

Not: 90+4 de nettunodan gol geldi lafımın ustune yorum yapanın çükü düşsün. Çükü olmayanların rüzgarda eteği açılsın.

2|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 16

• ASALET; Doğuştan gelen bir özelliktir, sonradan kazanılmaz,

Beşiktaş duruşudur bir kızın asaletine asalet katan... <3

BEŞİKTAŞ ATASÖZÜ

(Kardeş kulübümüze sevgilerle...)

1|0
    0|0
  • Bizim her takımın renklerine saygımız vardır

1|0
    0|0
  • jüpiterin biyo-klit mekanizmasında meydana gelen çatlaklardan sızan, tanımlanamayan gazın dünyadaki yan etkilerinden olabilir

1|1
    0|0
  • olur bunlar neden olmasın

0|0
    0|0
  • renkle takım tutmanın ne alakası var. rengine göre takım mı beğenicez mağazadan elbise mi alıyoruz ?!

3|0
    0|0
  • Çünkü o kızın içinde bir Asi Ruh vardır, o kız hayatın aslında SİYAH BEYAZ olduğunu bilir, Beşiktaş'ın hayat, hayatında Beşiktaş olduğunu bilir.

1|0
    0|0
  • Renkleri için BJK`yı sadece erkekler tutmalıysa; GS`yide kızlar tutsun FB`yi (bana göre de ) her 2 cinsiyet tutsun . Takımlar cinsiyete göre mi tutulmalı ?

1|0
    0|0
  • Sadece renklere bakıp mı takım tutuluyor

1|0
    0|0
  • Dusuncedeki cahillige bak arkadas

1|0
    0|0
  • En Güzel Aşkları Yaşadım Ama

Şampiyon Görmeden Girmem Toprağa.

0|0
    0|0
  • bjk yi tutan kız delikanlıdır acık ve net

0|0
    0|0
  • tek aşk beşikAŞK oldugundan :D

1|0
    0|0
  • ÇÜNKÜ o Kız AsiL dir...

1|0
    0|0
  • çok saçma bir soru neden olmasnki bjklı? :)

1|0
    0|0
  • bjk falan takım değil.

0|0
    0|1
  • beşiktaş kız takımıda ondan :)

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Neden Galatasaraylı Fenerbahçeli oluyorsa ondan,aileden geliyordur,etrafında çok Beşiktaşlı vardır etkilenmiştir vs.vs. renklerle taraftarlığı bagdastırmak cok sacma ben babam tarafından Galatasaraylı olarak yetiştirildim küçüklükten maçlara götürüldüm ve fanatik Galatasaraylı oldum ama aynı şekilde Beşiktaş ve Fb'li de olabilirdim yargılamak ve sorgulamak yersiz.

0|0
    0|0
  • Takım sevdası içten gelir..Ben Galatasaraylıyım evet ama zamanında Beşiktaşı da sevebilirdim demek ki kalbimden gelmedi..Kimse bunu sorgulayamaz..

1|0
    0|0
  • Siyah Beyaz Aşktır <3

1|0
    0|0
  • Valla ben Bandırmasporluyum ve rahatım arkadaş bana karışan yok eden yok :)) ama Beşiktaşı da severim asil ve güzel bir takımdır... :))

0|0
    0|0
  • Bi kız neden beynine küfrettiren sorular sorar ?

2|0
    0|0
  • renginden sevmiyoruz canım şerefinden asaletinden seviyoruz git bir beşiktaşın tarihini araştır bizim rengimiz önceden kırmızı beyazdı :)

1|0
    0|0
  • belki ailesi beşiktaşlıdır olamaz mı?

2|0
    0|0
  • Siyahını yaşarken gördük beyazını öbür tarafta .

Galatasaraylıyım..

1|0
    0|0
  • EN KRAL RENK NEDIIIR?

-SARIIII! KIRMIZIII!

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olunmaz Beşiktaşlı olunur hoyt!

1|0
    0|0
Yükleniyor...