Görmüş beğenmiş ama çok çekimser

Bir okulda öğretmenlik yapıyorum, bir gün öğrencilerimden biri babamın polis arkadaşı var, yakın zamanda hayırlı biri ile evlenmek istiyor falan demişti. Sonrasında o öğrenci bir şekilde benim soyadımı polise vermiş olacak ki beni facebooktan ekledi ve merhaba yazdı. Ben de teklifi kabul etmedim ama cevap verdim. Biraz konuştuk. Beni okulda gördüğünü söyledi ama sadede gelmedi. Havadan sudan konuştuk. Sonrasında ben çıkacağımı söyledim, o da arkadaşlık teklifimi kabul edersen konuşuruz, tabi istersen dedi. Niyetim ciddi, anlaşırsak evlenmek isterim konularına girmedi.

Ben aslında hoşlandım, efendi insana benziyor, neden olmasın dedim kendi kendime ama kabul edersem gözünden düşer miyim bilmiyorum. Napmam lazım?

Ve onun bu kadar soğuk olmasının altında yatan neden nedir sizce?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ne öğrenciler var, öğretmenini düşünen takdir ettim. İlk mesajda niyetinin evlenmek olduğunu yazaydı, bence senden dolayı hiç şansı olmazdı, doğru yapmış ama sen kadın olarak bunu belirtebilirsin talep ondan geldiği için onun için sorun olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sizinle İlk Defa Tanışıyor Öncelikle Tanışıp.

Biraz Konuştuktan Sonra Bu Dediğiniz Şeyler Olabilir.

Sizde Biraz Anlayış Gösterin.Ben Sizinle Ciddiyim Demesini Beklemeyin Şimdilik.

0|0
    0|0
  • bir şans ver tanı ne olacak olmazsa dostça ayrılırsınız ne öğretmenisiniz

0|0
    0|0
  • :) kabul et nolcak bişey olmaz..polis ya ağırdan alıyordur abimiz uheueh..

0|0
    0|0
  • Zamanla söyler aklındakileri, ilk konuşmada evlenme teklifi etmesini bekleme:)

0|0
    0|0
  • banane kanka sorma bana

0|0
    0|0
  • Ağır takılmak istiyorum biraz tanısam sizi ye getiriyor bu hayırlı abimiz :) mutluluklar şmdiden :D

0|0
    0|0
  • bence boşver

0|0
    0|0
    • Neden?

• bir öğretmenin kafa yapısıyla bir polisin kafa yapısı uyuşmaz ...bir kere kültürel anlam da olmaz .zihniyetler çok farklı

• Ya işletiyorsa hem öğrencinin gözünde öğretmen büyüsü gider bak lan hocama koca buldum falan. Bu arada eleman yeni eklemiş ilk konuşma ne evliliği hemen. Insan ilk konuşmada evlilikten bahsetse çok saçma olur.

0|0
    0|0
    • Onu düşündüm ama yakın zamanda okuldan ayrılacağım için sorun olmaz bence. Aklım karışık ya.

• Kabul et tanıyın birbirinizi. Kabul etmezsen istemiyor diye vazgeçebilir.

• Bakiremisin ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni korkutmak istememiştir bence direk konuya girip tanişarak zamanla açilmak istemiştir

0|0
    0|0
  • Soğuk olmasını yadırgaman doğru değil .

Iki yabancısınız ''bebeğim , aşkım'' diye konuşacağını mı sanıyorsun?!

0|0
    0|0
    • Öyle konuşsa direkt biterdi zaten, samimi olsun istemedim ama niyetim ciddi falan diyebilirdi en azından sanki.

• Ne demek istediğini anladım .

Ama zamana bırakırsan , sana açılacağından eminim .

Yükleniyor...