Slaven Bilic'i seviyor musunuz?

Kendisini rüyamda gördüm ve bir tuhaf oldum.Hani derdim ben Beşiktaş'ı sevmiyorum o zaman Bilic'i de hiç sevmiyorum diye.Ama biliyordum ki ne efendi ne başarılı bir adam.Fatih Terim'e yaptığı sus işaretine karşı bir tavrım var sadece ama yine de seviyorum ben bu adamı ve keşke Galatasaray gibi bir takıma gelseydi.

Siz beğeniyor musunuz peki? Hatta ve hatta Beşiktaş'ta ki durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz,Galatasaray'a gelse daha mı başarılı olurdu?

• Evet
    100% (3)100% (7)100% (10)Oy Ver
  • Hayır
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• severim bilic'i çok kral adam :) beşiktaşın kötü gitmesinin sebebi bilic değil galatasaray'a gelse sevinirdim ama mancini daha üst düzey hoca. futbolu bir kenara bırakırsak siyasi görüşü nedeniyle de severim kendilerini ayrıca sempatik bir adam.

nevizade'de halkın arasında oturup yemek yiyebiliyor link

beşiktaş futbol şubesi çalışanlarına yemek vermiş. oldukça hoş bir davranış. link

güzel sözleri de vardır ; link link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Slaven nedense yaşına rağmen genç olgun tüm kadınların aklını basından alıyor. KArizmaik sempatik bir adam ama biraz şeytan tüyüde var sanırım. Önceki takımının kulüp başkanı bir kadın olduğu için blice aşık olduğu söylentileri yayılmıştı. Aslında karakter olarak çok utangaç çapkın olmayan eşine ve kızına çok bağlı bir adam. İlginç buluyorum bu olayları ve kınıyorum lütfen herkes kendi teknik drektörünü beğensin :D

2|0
    0|0
  • slaven bilic i bir bjk lı olarak sonuna kadar seviyor ve destekliyoruz aslında başarısı için birşey söylemek anlamsız şimdilik ama kendi milli takımını euro 2008 de ceyrek finale cıkarmış bir takımın t.direktörlüğünü yaptığı zamandan hatırlıyorum kendisini bir bjk lı olarak temennimiz başarılı olması ayrıca rüyana girmeside cok ilginc miş cidden :D

2|0
    0|0
  • Adam gibi adam

2|1
    0|0
  • türkiyeye uymuş burayı bilen efendi birisi, ters bir yönü yok.

2|0
    0|0
  • Bilic sevilmez mi ya adamın dibidir o.

Fatih Terim'le aralarında hiçbir problem yok o sadece 1-1'lik Hırvatistan maçında yaşanmış küçük bir hadise.

Ayrıca, adam Hollanda maçından önce milli takıma başarılar dilemek için otele gitti var mı bunun örneği daha önceden?Türk teknik adamlar bile yapmadı.

1|0
    0|0
  • Slaven Bilic adamdır, candır, sonuna kadar arkasındayız.

2|0
    0|0
  • seviyorum. öyle seviyorum ki gay oldum seve seve...

2|0
    0|0
  • Bence diğerleri gibi şampiyon olmasakta kovulmayacak birisi ben seviyorum çok cool bikere

1.Lucescu

2.Bilic

ilerki yıllarda üste bile çıkabilir benim için

1|0
    0|0
  • slaven bilic ile fatih terim yakın arkadaş :)

2|0
    0|0
  • evet sempatik gsliyim

1|0
    0|0
  • evt iyi bir avukat :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilic'i sevmemek olmaz

1|0
    0|0
  • Galatasaray'lıyım ama seviyorum çok sempatik ve içten geliyor :)

1|0
    0|0
  • amman beşiktaşta kalsın renktaş bize bulaştırma :))))

1|0
    0|1
Yükleniyor...