• Sor
  • Bence

Arı sütü boy uzatır Mı?

Arı sütü boy uzatır Mı? yaşım 18 boyum 1.77 uzamak istiyorum sık sık süt içiyorum arı sütünü duydum uzatır Mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• arı sütü kraliçe arı olacak arıya verilir ve diğerlerinden çok büyür.arı sütü polen bal üçüde harika ürünler .

• Yani uzatır mı?

• Öncekileri Göster
    • yok bakanlık onayı varmış 3-6 cm uzatır diyor 3 aylık kullanım ile inşş dorudur

• inşallah hadi hayırlı olsun.supratall felan var ama orantılı uzatıyormu diye sormuştum cevaplamadılar sildiler facede yorumumu.supratalla güvenmiyorum bu yüzden .bu unlardan felan yapıldığı için daha doğal.

Kızlar Ne Diyor 8

• bir arkadaşım uzamak için değil bir hastalıktan dolayı kullanıyordu o ara boyu uzamıştı ama ondan olmayabilir boy uzaması basketbol oyna

• İnşş uzatır

• inş :)

• arı sütü boy uzatıyosa arıların kendılerı nıye çok kısa :(

• hay senin anlayışına

• eheheh :)

• 1ay

cahillik değilde ne bu. işci arılar küçükken polen ile beslenmiştir bunda dolayı küçük ve işçi arı adını alırlar kraliçe arıda küçükken arı sütü ile beslenmiştir bundan dolayıda büyük ve arıların başıdır. bunları 10. sınıfta öğretiyorlar

• uzasam diyorum nereden bulabiliriz arı sütünü

• internetten al

• bu yaştan sonra beslenmeden çok spor boy uzamasında etkilidir esneme hareketleri falan yaparsan 2-3 cm daha uzayabilirsin

• 2-3 cm mi of ya :(

• Öncekileri Göster
    • inşş :D

• ben de kendime alıp bi

• Bırak şu arıyı , böceği ve kelebeği .Uzamaz .

• Abla benden 1 cm uzunsun diye artistlik yapma uzasın en azından seni geçiyim be :D

• Havalara bak havalara o.O

• inşş uzarım da kapak yaparm sana :D

• Süt sanıldığı üzere boy uzatmaz, boy uzaması genetiktir hatta bazı insanlarda (Herkeste değil, bünyeye göre değişir) süt içmek zararlıdır, ne yaparsan yap boyunun uzamasını 1-2cm oynamadan başka değiştiremezsin

• genetik değildir örnek veriyim benim annem 1.50 babam 1.71 ne alaka abilerim kısa bir ben çıktım ya da amacamın çocukları amcam 1.68 karısı 1.62 faln çocukları benim boyumda genetik değil süt gelişimin önemlı bir kaynağı

• Benm ailede uzun aslında babam 1.76 abim 186 kardeşmi 181

• Soyun sadece anne babadan mı oluşuyor SaaT006? 3-4 nesil öncelerinin genini bile alabilirsin

• Hiç duymadım ama süt herşekilde boy uzatır arkadaşım

• aynen doğru ben çocukluğumdan ber, 17 yasına kadar her sabah süt içtim şuan 21 yasındayım ve 1.85 boyundayım yeterr :D

• bende o boyda olsaydım süper olurdu

• nerden bulabılırız pekı

• internetten satılıyor

Erkekler Ne Diyor 4

• uzatabilir :)

• tahmin mi ediyon :D

• evet :)

• arıyı bilmem ama süt boy uzatır ben çocukluğumdan beri 17 yasına kadar her sabah süt içtim şuan 21 yasındayım ve 1.85 boyundayım yeterr :D

• Süper boyun var be abi keşke bendede olsaydı o boy :(

• tememli sağlam atmak lazımdı :D

• aynende geçti artık :/

• arı sütü ağırlıklı olarak hücre yenilenmesine ve enerjiye sebep olmaktadır. kovanda işçi arılar 21 ggunde çıkmakta iken kraliçe denilen ana arı 14 günde daha iri ve gelişmiş bir şekilde çıkar .bunun tek sebebi arı sütüdür. fakat dikkat edilmesi gereken şeyi insanlarımız bilmemektedir. arı sütü kovandan günlük alınmalıdır. veya alındığı an 0,5 dereceye alınıp muhafaza edilmelidir. nereden mi biliyorum.. 150 kovan arım vardı. bal polen arı sütü ve propolis yer yüzündeki en büyük enerji kaynağıdır.

• Peki uzatır mı boyu?

• Evet

• arı sütü fabrikasını içsen yine uzamaz :D

• niye la yarram

• Öncekileri Göster
    • mahkemedekonuşurusn sonra.

• he he tamam :D

Yükleniyor...