Arı sütü boy uzatır Mı?

Arı sütü boy uzatır Mı? yaşım 18 boyum 1.77 uzamak istiyorum sık sık süt içiyorum arı sütünü duydum uzatır Mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• arı sütü kraliçe arı olacak arıya verilir ve diğerlerinden çok büyür.arı sütü polen bal üçüde harika ürünler .

• inşallah hadi hayırlı olsun.supratall felan var ama orantılı uzatıyormu diye sormuştum cevaplamadılar sildiler facede yorumumu.supratalla güvenmiyorum bu yüzden .bu unlardan felan yapıldığı için daha doğal.

• yok bakanlık onayı varmış 3-6 cm uzatır diyor 3 aylık kullanım ile inşş dorudur

• tamam buda iyiymiş kullan gitsin içeriğine bak zararlı değilse.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• nerden bulabılırız pekı

• internetten satılıyor

• uzasam diyorum nereden bulabiliriz arı sütünü

• internetten al

• Bırak şu arıyı , böceği ve kelebeği .

Uzamaz .

• inşş uzarım da kapak yaparm sana :D

• Havalara bak havalara o.O

• Abla benden 1 cm uzunsun diye artistlik yapma uzasın en azından seni geçiyim be :D

• bir arkadaşım uzamak için değil bir hastalıktan dolayı kullanıyordu o ara boyu uzamıştı

ama ondan olmayabilir boy uzaması

basketbol oyna

• inş :)

• İnşş uzatır

• bu yaştan sonra beslenmeden çok spor boy uzamasında etkilidir esneme hareketleri falan yaparsan 2-3 cm daha uzayabilirsin

• ben de kendime alıp bi

• inşş :D

• hedef de yüksekmiş inş olursun :)

• Öncekileri Göster
  • arı sütü boy uzatıyosa arıların kendılerı nıye çok kısa :(

• eheheh :)

• hay senin anlayışına

• Süt sanıldığı üzere boy uzatmaz, boy uzaması genetiktir hatta bazı insanlarda (Herkeste değil, bünyeye göre değişir) süt içmek zararlıdır, ne yaparsan yap boyunun uzamasını 1-2cm oynamadan başka değiştiremezsin

• Soyun sadece anne babadan mı oluşuyor SaaT006? 3-4 nesil öncelerinin genini bile alabilirsin

• Benm ailede uzun aslında babam 1.76 abim 186 kardeşmi 181

• genetik değildir örnek veriyim benim annem 1.50 babam 1.71 ne alaka abilerim kısa bir ben çıktım ya da amacamın çocukları amcam 1.68 karısı 1.62 faln çocukları benim boyumda genetik değil süt gelişimin önemlı bir kaynağı

• Hiç duymadım ama süt herşekilde boy uzatır arkadaşım

• bende o boyda olsaydım süper olurdu

• aynen doğru ben çocukluğumdan ber, 17 yasına kadar her sabah süt içtim şuan 21 yasındayım ve 1.85 boyundayım yeterr :D

Erkekler Ne Diyor 4

• arı sütü fabrikasını içsen yine uzamaz :D

• he he tamam :D

• mahkemedekonuşurusn sonra.

• o ettiğin küfürün cezası kalacağını sanma.

• Öncekileri Göster
  • arı sütü ağırlıklı olarak hücre yenilenmesine ve enerjiye sebep olmaktadır.

kovanda işçi arılar 21 ggunde çıkmakta iken kraliçe denilen ana arı 14 günde daha iri ve gelişmiş bir şekilde çıkar .bunun tek sebebi arı sütüdür. fakat dikkat edilmesi gereken şeyi insanlarımız bilmemektedir. arı sütü kovandan günlük alınmalıdır. veya alındığı an 0,5 dereceye alınıp muhafaza edilmelidir.

nereden mi biliyorum.. 150 kovan arım vardı. bal polen arı sütü ve propolis yer yüzündeki en büyük enerji kaynağıdır.

• Evet

• Peki uzatır mı boyu?

• arıyı bilmem ama süt boy uzatır ben çocukluğumdan beri 17 yasına kadar her sabah süt içtim şuan 21 yasındayım ve 1.85 boyundayım yeterr :D

• aynende geçti artık :/

• tememli sağlam atmak lazımdı :D

• Süper boyun var be abi keşke bendede olsaydı o boy :(

• uzatabilir :)

• evet :)

• tahmin mi ediyon :D

Yükleniyor...