Hafta sonu Günün Banko Maçları?

Merhaba bugün için maçlarım mevcut ama kadro listesi açıklandı muyhtemelen iddaa oranları hızla düşerecek ben tuttuğum maçları paylaşıyım. Sizde kendi tuttuklarınızı paylaşabilirsiniz.299-1 2,10 Flumense-Sao Paulo Yedeklerle çıkması kesinleşen sao paulo aklı kupada ligde zor günler geçiren flumiense kazanmaya yakın 2.10 oran çok yüksek orandır. düşmeden değerlendirin.296-2 1,30 Lüksemburg-Karadağ Söylenecek çok fazla bişey yok karadağ maçı önemserse fark yaratması gerekir. Hazırlık maçı olmasından da korkmuyor değilim.290-Alt 1,50 Kamerun-Tunus Aslında ben alt oynamayı sevmem ama kontrollü geçecek maçta ilk yarı 0 veya alt seçenekleri uygun duruyor. Maçta erken bir gol alt oyunumuzu tehlikeye sokabilir dikkat!285-1 2,20 Latina-Bari Bu maçta 1 oynamamın tek bir sebebi var. Barinin çok ciddi eksiklikleri. İçerde kolayca gol bulabilen ev sahibi zor gol yiyen bariye 1 gol atabilirse yemez diye düşünüyorum.293-üst 1,30 Tellstar-Oss bu maçı kuponlarınıza koyarsanız veya koymazsınız kendi insiyatifinizde oran yükseltmek isteyenler 1.30 değerlendirebilir. Bana sorarsanız oynadığınız miktara bağlı. Bol şanslar,

Güncellemeler:
İnanılır gibi değil maç başşladı kamerun gol attı alt olması çok zor :(
şansı sonunda kadar zorlamanın değeri paha biçilemez link :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sana 1 kupon veriyorum bet imden yani böyle sine şans olmaz olsn ama sanırım herşeyde bir hayır var09 Kas 2013 16:30 Bayern Munich - FC Augsburg Üst/Alt 2.5 Gol Üstü 2.5 Kazandı 1.40 09 Kas 2013 17:00 Aston Villa - Cardiff City Üst/Alt 2.5 Gol Altı 2.5 Kazandı 1.73 10 Kas 2013 19:00 Fenerbahce - Galatasaray Istanbul Çifte Şans X2 Kaybetti 1.71 09 Kas 2013 19:00 Kayserispor - Besiktas Istanbul Çifte Şans X2 Kazandı 1.25 10 Kas 2013 21:00 Ponte Preta SP - Vitoria BA Çifte Şans X2 Kazandı 1.54 10 Kas 2013 01:00 Flamengo RJ - Goias GO Çifte Şans X2 Kazandı 1.82 Tarih: 09 Kas 2013 15:33:37 Türü: Kombine Miktar: 200 TRY Toplam Oran: 14.51 Sonuç: Kaybetti yaaa üstad...9 puan fark diye buna derim

• öyle aslında öyle sağlam maçlar seçince biraz aç gözlülüğümüzden midir bilmiyorum tek maç halinde basmak var 100 50 50 flan tutucak kupon tutuyo hacım ya bu kuponda bayern son dk kurtardı diince kesin bu tutar dedim gs beni şaşırttı bir bjk lı olarak napalm önümüzdeki maçlara bakıcaz kardeşim bende tempocuyum ama diğlerine dalma bir bok verdiği yok cunkü

• offf naptın ya sen :( bende galatasaraylıyım ama biz zaten hiç güven veren bir oyunumuz yoktu ki :( çok yazık olmuş gerçekten, bende tempobetden oynuyorum ama burdaki arkadaşlarım iddaa oynuyunca onlar içinde paylaşıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 2

• alman liginden oynama

• dünyanın en şikeci ligi diyebilirim kesinlikle katılıyorum

• Sırf xper için mi yazıyosun alman ligi yok zaten.

• Lüksemburg alır

• bol şans.

Erkekler Ne Diyor 8

• oynamayın şu meretiii

• pek fikrim yok

• Bulgarlar alır kesin

• bu arada fuliminense aldı ben cruzero ponte prata macına 02 vermiştim ...kupon son maça kaldı portuguesa atarsa eh bir harclık diyelim :V

• güzel maçlar oynıcam

• kamerun iy 1.5 alt, ve 3.5 alt ms banko ,karadağ normalde yener ama bence kg yok daha sağlam olur. latina maçına gelince 2.5 alt veya iy 1.5 alt oynanması daha sağlıklıdır. tellstarı takip etmiyorum. basketbol için düşünürsen, madrid basket üst olur ms 2 oynanır, ama handikaptan dolayı üst daha sağlam derim. panathinaikos maçıda sürpriz olacaktır ms 2 oynanır. verilen üst oranı şaibeli. şimdiden bol şans.

• Seni seviyorum reyiz herşeyi anlatıyorsun :)

• fuliminense 1 portuguesa 1 cruzero ponte preta 02

• 256 Giresunspor - Gaziosmanpaşa - MS 1 - 1.60
      294 Numancia - Tenerife - MS 1 - 1.80
      299 Fluminense - Sao Paulo - MS 1 - 1.85
      308 Portuguesa - Atletico Mg - MS 1 - 2.20
      785 CB Gran Canaria - Real Madrid - 2/2 - 2.20

Sistem : 4-5
      Toplam Oran: 95.47 Buda benim pazar kuponumda bazı maçlar düştü.

• ben 2.10 dan aldım bir tane evet düşürdüler bayağı :(

• Öncekileri Göster
  • Gran Canaria - Real Madrid 6 kuponda İM 2-2 ve MS-2.

• Vallahi gümledi sorma. Lanet olası Real. Topu bana soksalardı bu kadar acımazdı.

• 6 kuponda gumledi yani :D

• Düşünmedim değil ancak bilemiyorum baskette handikapı hiç almak istemiyorum

Yükleniyor...