Esmerim Ama Saçımın Sarı Olmasını İstiyorum...

Başlıkta da dediğim gibi saçlarımın sarı olmasını istiyorum.Zaten ten rengim beyaz ama saçım gözüm siyah.Öyle basit kızlar gibi sarışın özentisi olacak biçimde bir sarı da istemiyorum ama ton olarak karar veremedim.Küllü sarı belki hoş olabilir ama karar veremiyorum.Bir de küllü sarı tam sarı gibi de değil.Nasıl bir şey yaptırabilirim ki?Saçlarım kıvırcık olduğu için sarıya boyattığımda bakımsız durmasını da istemiyorum.Doğal ve çekici bir sarı tonu benim için ne olabilir?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Papatya suyu ile saçlarını açabilirsin çok doğal bir görünümün olur

0|0
    2|0
    • Benim saçımı açar mı ki?

• ozaman saçını oreal ile açmalısın istediğin sonucu elde etmek için, bunuda en iyisi seni çok iyi anlayan bir kuaförde yapmalısın

• Evet olabilir oyle bir seyler

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 6

• link

cok esmer digilsen bu renk guzel ben beyaz tenliyim sarisinim bana cok yakisiyo sac rengim sana yakisirmi bilemem ama biraz suslen yani makyaj yap soluk gostermesinn seni ;)) dilara oztunca da yakisiyo mesela birazcik suslen sen yaptiricaksan

0|0
    1|0
  • Tipine baktım, sana sarı saç yakışmaz. Armut gibi durur yapma.

2|0
    1|0
  • bence boyama saçlarını .. ben doğal olarak sarışınım.. her şeyin doğal olanı güzel çakma sarı hoş durmuyor zaten .sonradan pişman olabilirsin .

1|0
    1|0
  • yapma etme kıyma kendıne.

0|0
    0|0
  • Boyama yakışmaz, fotoğraftaki sensen böyle iyi

0|0
    2|0
  • Kezban olursun yapma

0|0
    2|0
    • Insanlari kategorize etmeye ne meraklisiniz.Kezbanlar ve olmayanlar.Acayip acayip kelimeler turet sonra da sanki sozlukte hep varmis gibi kullaniyorsunuz

Yükleniyor...