Galatasaray - Beşiktaş maçı hakkında görüşleriniz neler?

evet arkadaşlar dün gece harika bir derbi maç izledim TT Arena stadında. Galatasaraylı olduğum içinde elbette daha çok zevk aldım maçtan... Sizin maçla ilgili görüşleriniz nelerdir...

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• öncelikle beşiktaşlıyım ve maçı izledim çok iyi oynadık son dakikalarda golü kaçırdık ama olsun

3-2 de iyidir

2|1
    0|0
  • Kim ne derse desin biz iyi oynadık son anda bir golle kazandılar , her nolursa olsun sonuç beşiktaşımın canı sağolsun.

1|1
    0|0
  • Hem maç öncesi gösteri hem de maç müthişti.Son dk golü kadar keyifli birşey yok:))

0|0
    0|0
  • söylicek bişey yok zirvede tek başımayız :)

0|0
    1|0
  • hak eden kazandı iyi oldu :) eski sevgilim beşiktaşlıydı ben de Galatasaraylıyım kazanan biz olduk :) herkese tabriklerr

0|0
    1|0
  • zor taş üç üç

0|0
    0|0
  • galatasaray bjk 2-2 -2

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• arena stadı gerçekten tam bir cehennem özellikle full olduğunda rakip takımlar için ürkütücü avrupa maçlarında(umarım yanlış karar alanlar yüzünden uefa ülkemize ceza vermez yok bizde yanacaz) bizim için büyük bir avantaj sağlayacak ayrıca elmander müthiş karakterli sağlam bir futbolcu onu izlemek büyük keyif ve elbette İMPARATOR FATİH TERİM

0|0
    1|0
  • Almedia atsaydı son pozisyonu şimdi galatasaraylıları o zman görürdük zırlarlardı. onlar cinconlar ve hep cincon olarak kalacaklar..

2|1
    1|1
    • kedi erişemedi ciğere , kartal yükselemediği yere mundar dermiş :/

• playofflarda geçirecez size siz bizim karımızsınız olum raaaaad olun :)

• size geciren gecirmiş hala gecircez diyo.sus ve ezilmeye devam et kanaryam

• neyse tebrikler seneye yeneriz artık Beşiktaşlıyım :)

0|0
    0|0
  • Almeida'nın becereiskizin teki olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • fenere gelince köpekler gibi oynayan simao ve enst dün kuzu gibiydiler

0|1
    0|0
  • fatihihin aslanları yine gerekeni yaptı ama son 3 dakka maçın adına baya yakıştı.3 dkkada herşey belli oldu

0|0
    0|0
  • gassarayı uzun bır aradan sonra ruhlanmış bır savascı takımım olarak gormek benı harkulade sevındırdı...

0|0
    0|0
  • hak eden kazan dı

0|0
    0|0
  • melo diyorum başkada bişey demiyorum :)

0|0
    1|1
  • tribünler harika,galatasaray müthiş, galibiyett paha biçilemez:)))

0|0
    0|0
  • cenk bi tane topu cıkarsa 8jk koyacaktı cincona her geleni aldı.

0|0
    0|0
    • hatıralar sardı demi her yanını volkanda cıkarsaydı almasaydı icine ama işte napıcan alayınızı neyse :)

• gelinimiz kadıköye gelsin alayımız size ne yapacak görün bakalım

• g a l a t a s a r a y..

0|0
    2|1
  • Hak eden kazandı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...