Avrupa'da Türklere yönelik bir yılda 108 saldırı.Bu saldırıların başını ise ikiyüzlü Almanya çekiyor.

link

Hala bu IRKÇI zihniyetli Avrupa vatandaşlarının bizlere medeniyet öğretebileceğini mi düşünüyoruz? Bu tarz saldırılar sadece bilindiği üzere Türklere karşı değil siyahi vatandaşlara yönelik de olmaktadır. Önce bu ikiyüzlülüklerinden kurtulup sonra benim ülkemde medeniyet dersi vermeye çalışsınlar!

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Rusya ' da Türklere yönelik pek çok saldırı var inşaat işçileri de dahil durduk yere ölüm ve ağır yaralamalar oluyor ayrıca çinde de durum böyle Türkler Avrupalılara göre çok insaflılar

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben 18 sene Almanya'da yaşadım ve inan bana turk genclerin yuzunden bu butun olaylar oluyo. hiçbiri okula gitmiyor mesleği yok almanca bile konuşamıyorlar sokakta hep olaylar çıkartıyorlar hırsızlık şiddet hersey var. ben turk olduğuma utanıyorum cunku almanlar hep genelleme yapıyor ben unı mezunu oldugum halde ve cok iyi almanca bildigim halde beni onlar gibi görüyorlardı. o yuzden bu ırkçılık artı. cunku Türkler Almanya'ya uymuyorlar. ayak uyduramiyorlar

1|0
    0|0
    • Bunlar da yurtdışı görmeden yorum yapan ülkücü gençler işte

• ben turkiyeye dönüş yaptim :) yani gercekten cok bunaldım orda. ama nefret etmiyorum almanlardan. ırkçılar tabi baska konu. ama bana saygısızlık yapamadan ben saygi göstermem.

• Türklüğümden utandım demen beni üzdü de ondan sordum birkaç pic yüzünden insan milletinden bu kadar kolay mı utanır tabi ırkçı baskısıda var

• Sizin suriyeli mültecilere tahammül edememeniz olayı açıklıyor sanırım, avrupaya medeniyet öğretmeden önce katliamlarınızı tarihten silmeye çalısın ilk önce :D

0|1
    1|1
    • Ben komşumdaki mazlum halkı korurum bu tarz düşüncelerle halkımın beynini bulandıran yine Dışarının çekememezliğidir. Eğer katliam görmek istiyorsan İngiltere'nin Hindistan katliamına, Fransa'nın Cezayir katliyamına, Almanya'nın kini söylememe bile gerek yok.. Diğer Katliam Dersleri'nin devamını şu linkten takip edebilirsin: link

• senin kökenini merak ettim

• Ayrıca ATO=Ankara Ticaret Odası devletin resmi sitesi. Kaynak sağlam yani senin facebook ta forward lanarak yayılan bilgilerinden değil. ;)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...