Arkadaşınız , çıktığınız kızın resmini yolla bakiyim dese gösterirmisiniz ?

Arkadaslar arkadasiniz, çıktığınız kızın resmini istese gönder bakayım dese,gonderirmisiniz ? Fakat ayrı sehirlerdesiniz ve bayadir tanıyorsunuz birbirinizi ?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım çıktığım erkeğin fotoğrafını istese gönderirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• tamamen göndereceğin insana bağlı bir arkadaşım varki kendisi söylemeden gönderirim ama diğerlerine evet göndermezdim bende kötü niyetle alakası yok bazıları aşırı ayran gönüllü olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Çok yakın arkadaşlarıma göstermeye bile gerek yok zaten onlar bilirler gerileri ilgilendirmiyor resmi yok ya da yanımda değil diyebilirim ya da baksınlar netten nolcak ama sohbet falan etmeye kalkarlarsa direk sevgilimden engellerim

0|0
    0|0
  • Göndermem . Hele erkek adam asla ve asla göndermemeli . Çünkü erkeklerin o resme bakıp neler yapabilecek potansiyelde olduğu malumunuz

0|0
    0|0
  • tabiki göndermem.

0|0
    0|0
    • Neden peki ?

• kıskanırım cnım ben. bir keresinde arkadaşlarım gösteriyordum kızın teki ne yakışıklı başkasıyla çıksa ben aklını karıştırırdım dedi. daha da kimseye göstermem

• Hayır göndermezdim

0|0
    0|0
  • ben göndermezdim.

0|0
    0|0
  • Göndermezdim.

0|0
    0|0
  • Her olaya 'pessimistic'' bakmakta moda oldu .

Gönderirim .

0|0
    0|1
  • nbacak senin arkadas sevgilinin resmini? yorum yapcak guzel guzel degil filn filan. bosver yollama napcan la de. yengen o senin de kestirip at :)

0|0
    0|0
  • Gondermemeye calisiyorum.bir kere oyle bir sey oldu gonderdigim kisiden kazik yedim.suanda sadece 2 kisi gordu mesela birinden biraz supheliyim ama bakalim...

0|0
    0|0

• Göndermem.

0|0
    0|0
    • Neden ?

• ne olcağı bellimi olur göndermem gönderme.

Erkekler Ne Diyor 10

• Göndermem ona ne ki benim sevgilimden.

1|0
    0|0
  • Gönderirim Merak Etmiş İşte (:

0|0
    0|0
  • Göndermem diyenler baskasının sevgilisine mi yazıyorlar? Nedir bu art niyet böyle.Kişi kendinden bilir işi derlermiş

0|0
    0|0
  • ulan yine mi sen :D

1|0
    0|0
  • böyle sorular genelde arabistanlı arkadaşlar arasında geçiyor diye bilirdim. sizin ki arkadaş mı yoksa p**evenk mi

0|0
    0|0
  • Resim göndermekle namus bozulmuyor. Arkadaşıma güveniyorsam, yakınsam gönderirim.

0|0
    0|0
  • Neden olmasın hatta sizinle paylaşayım aramızda büyük aşk var kanka link

0|0
    0|0
  • Göndermem

0|0
    0|0
  • Ne gerek var...

0|0
    0|0
  • Anneme bile göndermem.ben